Користувачі Portmone зможуть поповнювати мобільний рахунок бонусними коштами

Користувачі Portmone зможуть поповнювати мобільний рахунок бонусними коштами
Stanislav Shulga
Stanislav Shulga
4 462

Маємо гарну новину для клієнтів, що встигли накопичити на бонусному рахунку певну суму. Відтепер віртуальні кошти з особистого кабінету можна витратити не тільки на сплату комісії або тарифного плану «Місяць», а й на поповнення мобільного. Нова пропозиція від Portmone дає можливість заощаджувати ще більше грошей без зайвих зусиль.

Умови поповнення мобільного рахунку бонусними балами

Якщо у вашому бонусному «гаманці» зібралася чимала сума, і ви не знаєте, на що витратити бали, що залишилися після оплати комісій та пакету «Місяць», використайте їх на мобільний зв’язок. За допомогою бонусів ви можете оплатити послуги мобільних операторів, не витрачаючи власних грошей з банківської картки. Це дуже вигідно і зручно: достатньо зробити кілька кліків у застосунку Portmone або в особистому кабінеті на нашому сайті — і кошти вже на вашому мобільному рахунку! 

Можливість виведення бонусних коштів на власний рахунок мобільного доступна всім зареєстрованим користувачам Portmone, що є абонентами операторів:

  • «Київстар»;
  • Vodafone;
  • lifecell.

Мінімальна сума транзакції — 100 грн. Протягом місяця для поповнення рахунку доступно 2000 грн, які можна витратити за один або кілька разів. Нагадаємо, що 1 бал дорівнює 1 грн, термін дії бонусів — 12 місяців з моменту нарахування. Строк подовжується на 2 місяці у разі нарахування додаткових віртуальних коштів.

Як заробити бонусні бали

Бали, що накопичуються в онлайн-гаманці в особистому кабінеті, можна отримати таким чином:

  • взяти участь у реферальній програмі Portmone. Пропозиція дозволяє отримати 50 бонусів за запрошення кожного нового користувача, що зареєструвався за вашим реферальним посиланням і здійснив першу транзакцію;
  • купити товари або замовити послуги через наш сервіс за програмою Cashback і отримати повернення коштів — до 10% від вартості покупки;
  • активувати промокод. 

Усі нарахування та списання віртуальної валюти можна відстежити в розділі «Бонуси та промокоди».

Як оплатити послуги мобільного зв’язку коштами з бонусного гаманця

Виведення коштів на рахунок мобільного

Процес поповнення рахунку телефону віртуальними балами дуже простий. Для цього зайдіть в розділ «Бонуси та промокоди» в особистому кабінеті, виберіть опцію виведення балів на мобільний рахунок і вкажіть один з наявних шаблонів із номером телефону. Якщо потрібного номера немає у запропонованому списку, попередньо створіть шаблон у відповідному розділі. Залишається тільки підтвердити виведення та отримати гроші на рахунок мобільного.

Для використання доступні лише кошти, що вже зараховані на баланс (вони позначаються зеленим кольором). Зверніть увагу: під час платежу ми утримуємо з клієнта додаткову суму, що потім сплачується фіскальній службі як податок.

Платежі та шопінг з Portmone — це не тільки зручно, а й вигідно для сімейного бюджету. Скористайтеся новою пропозицією та неодмінно беріть участь в акціях і програмах, що дають можливість заробляти бонусні бали.

Сподобалась стаття? Оцініть, будь ласка. Автору буде приємно 😌
Та поділіться в месенджерах
Коментарі