5% кешбек на автоцивілку і Зелену картку в червні

5% кешбек на автоцивілку і Зелену картку в червні
Stanislav Shulga
Stanislav Shulga
2 414

Продовжуємо радувати вас крутим кешбеком при покупці полісу автоцивілки та Зеленої карти для виїзду за кордон через Portmone.com. Тож не зволікайте, читайте подробиці, оформлюйте страховий поліс і повертайте 5% від його вартості в червні.

Кешбек на автоцивілку 5% і як його отримати

ОСЦПВ — обов’язковий вид страхування цивільно-правової відповідальності водія. Якщо аварія сталася по його вині, страховик частково або у повній мірі покриє виплати потерпілим в ДТП. Тобто винуватцю дорожно-транспортної пригоди не доведеться вкладати власні гроші в ремонт пошкоджених авто чи оплачувати лікування постраждалих.
Оформити автоцивілку і отримати кешбек можна як на сайті, так і в мобільному додатку Portmone. Для цього потрібно зареєструватись або увійти в особистий кабінет, обрати розділ “Страхування” — “Автоцивілка” і виконати декілька дій:

 1. Вказати номер авто і натиснути “Знайти авто”.
 2. Заповнити додаткову інформацію: рік виробництва ТЗ, ВІН-код, місце реєстрації і т.п.
 3. Оберіть страхову програму с найбільш привабливими умовами.
 4. Вкажіть особисту інформацію: ПІБ, дату народження, паспортні чи дані посвідчення водія, ІПН, емейл, моб. телефон і адресу реєстрації.
 5. Оплатіть поліс.

Через декілька хвилин на ваш емейл прийде лист з полісом ОСЦПВ. Кешбек у розмірі 5% буде нарахований миттєво (в деяких випадках на це потрібно до 30 днів).

Кешбек на Зелену карту і як його отримати

Зелена карта — аналог українського полісу автоцивілки, який діє на території іноземних країн, що входять до системи “Green card” (наразі це 47 країн з актуальним переліком яких можна ознайомитись тут).
Оформити Зелену карту можна через сайт або мобільний додаток Портмоне. Для цього зареєструйтесь або увійдіть в особистий кабінет, оберіть розділ  “Страхування” — “Зелена карта” і виконайте декілька кроків:

 1. Оберіть тип транспорту, регіон і термін перебування за кордоном.
 2. Оберіть страхову програму с найбільш привабливими умовами.
 3. Заповніть персональну інформацію: ПІБ, адресу реєстрації, дату народження, ІПН, дані документа, що підтверджує особу, а також мобільний номер і email.
 4. Вкажіть реєстраційні дані авто.
 5. Підтвердіть правильність вказаних даних і оплатіть послугу.

Після того, як страхова компанія перевірить надані дані, на ваш емейл буде відправлено електронний поліс. При необхідності, додатково можна заповити паперовий поліс, який буде відправлено кур’єром або поштовою службою.
Кешбек у розмірі 5% від суми полісу буде нарахований миттєво (в деяких випадках на це потрібно до 30 днів). 

Як використовувати бонуси

Один бал на бонусному рахунку дорівнює одній гривні. До використання доступні тільки ті бонуси, які фактично вже зараховані на ваш баланс.

За допомогою бонусів можна:

 • сплатити комісію під час оплати різних послуг і сервісів;
 • оплатити пакет “Місяць”;
 • вивести гроші на мобільний.

Отримати бонуси можна не лише за покупку ОСЦП чи Зеленої карти в період з 1 по 30 червня 2023 року, а й здійснюючи покупки в магазинах наших партнерів, список яких постійно оновлюється.

Сподобалась стаття? Оцініть, будь ласка. Автору буде приємно 😌
Та поділіться в месенджерах