Portmone Блог Новини Киянам пропонуватимуть оплачувати опалення авансом

Киянам пропонуватимуть оплачувати опалення авансом

З липня 2021 року жителі Києва отримають рахунки з авансовим платежем за опалення. Завдяки цьому фінансове навантаження на споживачів в опалювальний період зменшиться.

Про авансовий платіж 

У травні 2021 року уряд і «Нафтогаз» скасували обов’язок постачати підприємствам теплопостачання газ без передоплати. Результат такого рішення — зростання тарифів для населення. У зв’язку з цим вже в липневих рахунках з’явиться окремий рядок з рекомендованим авансовим платежем за опалення. Пункт необов’язковий, але, сплативши рекомендовані суми наперед, кияни зможуть зменшити навантаження на бюджет взимку. Водночас у підприємств теплопостачання буде можливість зібрати необхідну суму, щоб почати опалювальний сезон 2021/2022 у Києві вчасно.

«Оновлена» платіжка має такий вигляд:

Як оплачувати комунальні послуги за допомогою Portmone?

Якщо ви не хочете збирати квитанції й витрачати час на пошуки банківського відділення, скористайтеся сервісом Portmone. На сайті можна заплатити за тепло, воду й електрику у будь-який зручний час. Сервіс працює 24/7, а внести оплату можна не виходячи з дому. Все, що потрібно, — банківська картка (Mastercard, Visa або ПРОСТІР) та доступ до інтернету. Можна провести оплату з будь-яких пристроїв, чи то смартфон, чи то планшет, чи то ноутбук. 

Оплата рахунків за комунальні послуги доступна як незареєстрованим, так і авторизованим у системі користувачам.

Алгоритм дій

Зайдіть в «Особистий кабінет» або в каталозі послуг виберіть вкладку «Комунальні послуги». Натисніть на логотип підприємства, яке вас обслуговує. Введіть номер особового рахунку та натисніть «Оплатити». Вкажіть реквізити платіжної картки та підтвердьте операцію. 

Навіщо створювати шаблон для оплати комунальних послуг? Це зручно, оскільки заповнивши всі необхідні поля, вам не доведеться вводити дані повторно.

Як створити шаблон?

Все геніальне — просте: 

  • У каталозі послуг виберіть «Комунальні послуги».
  • Виберіть підприємство, яке обслуговує ваш місто.
  • Введіть у спеціальне віконце номер особового рахунку та натисніть «Створити шаблон».
  • Зайдіть у розділ «Шаблони», клацніть на створений шаблон та введіть реквізити картки й адресу електронної пошти. 

Є можливість змінити шаблон, перевірити статус оплати та відключити функцію. 

Якщо при оформленні платежу вказується e-mail, на нього приходить квитанція про успішну транзакцію. Авторизовані користувачі можуть завантажити квитанцію в архіві. Є змога замовити доставку паперових квитанцій поштою.

Як передавати показання лічильника за воду

На www.portmone.com.ua є можливість передавати показання лічильника за воду на користь «Київводоканалу».  Щоб процес не обтяжував, можна створити шаблон: 

  • Перейдіть до розділу «Передача показників» і виберіть зі списку «Київводоканал».
  • Введіть показники на поточну дату.
  • Натисніть «Передати показники». 

Пам’ятайте, що показники необхідно передавати щомісяця з п’ятого і до останнього числа місяця. 

Відзначимо, що завдяки Portmone можна не тільки оплачувати комунальні рахунки, а й поповнювати баланс мобільного телефону, переказувати гроші з картки на картку, оплачувати рахунки за реквізитами тощо. Фінансові операції відповідають міжнародному стандарту  безпеки PCI DS, тому можна бути впевненими в безпеці даних.

Рекомендовані статті

Золотий призер в номінації «Кращий сервіс онлайн-платежів» в 2016-2021 роках за версією PaySpace Magazine Awards

Portmone.com - перша компанія в Україні, яка пройшла міжнародний аудит безпеки по стандарту PCI DSS і отримала відповідний сертифікат від компанії SRC