Оновлено розділ “Бонуси та промокоди”

Оновлено розділ “Бонуси та промокоди”
Stanislav Shulga
Stanislav Shulga
823

Пам’ятаєте, нещодавно ми обіцяли, що продовжимо покращувати сервіс та робити його більш функціональним та зручним у користуванні? — Ми завжди виконуємо свої обіцянки, тому раді презентувати вам оновлення розділу “Бонуси та промокоди”, який не тільки змінив свою назву, а й отримав деякі оновлення інтерфейсу. Сподіваємось, це зробить використання сервісу ще більш комфортним та інтуїтивно зрозумілим.

Що змінилось?

Відтепер розділ “Бонуси та промокоди” називається “Бонуси”. Також було додано дві кнопки:

  • “Каталог компаній” — при її натисканні буде відкрита сторінка з компаніями, за оплату послуг та покупку товарів в яких вам буде нараховано кешбек;
  • “Відгук” — дозволяє швидко поділитися вашою думкою щодо зручності використання сервісу та надати рекомендації щодо його покращення.
Інформація про статуси замовлень з кешбеком була перенесена вниз і тепер знаходиться біля кнопки “Відгук”.

Також ми перенесли розділ “Промокоди” у розділ “Управління профілем”, при цьому його функціонал залишився незмінним. Як і раніше, тут ви можете активувати промокод, а також переглянути історію вже активованих промокодів. При цьому неактивні промокоди будуть мати сірий колір шрифту:

Як отримати кешбек при оплаті послуг та купівлі товарів через Portmone

Зареєстровані користувачі сервісу мають змогу отримувати на накопичувати кешбек за оплату послуг на сайті Портмоне та купівлю товарів в наших партнерів. Для цього необхідно:

  1. Увійти до каталогу послуг та обрати розділ “Кешбек”.
  2. Вибрати необхідну послугу або магазин партнера, за покупку в якому нараховується кешбек.
  3. Оплатити послугу на сайті Portmone або перейти на сайт партнера та здійснити покупку, натиснувши на кнопку “Перейти на сайт”.
  4. Отримати кешбек.
Детальну інформацію щодо розміру партнерського кешбеку, а також умови і терміни його нарахування можна дізнатись безпосередньо на сторінці обраного оферу. Кешбек за оплату послуг та сервісів Портмоне нараховується відразу після проведення оплати.

Переглянути доступну та суму бонусів, що очікують зарахування можна через розділ “Бонуси”. Бонуси можна використовувати для сплати комісії на сайті Portmone, оплати пакету “Місяць”, а також виводити на свій мобільний номер, що збережений у вашому профілі.Якщо ви ще не зареєстровані — саме час це виправити та зареєструватися в системі, щоб отримати ще більше можливостей для економії та зробити використання сервісу ще більш швидким та комфортним.

Сподобалась стаття? Оцініть, будь ласка. Автору буде приємно 😌
Та поділіться в месенджерах
Коментарі