Portmone усьоме визнано найкращим сервісом онлайн-платежів

Portmone усьоме визнано найкращим сервісом онлайн-платежів
Stanislav Shulga
Stanislav Shulga
2 790

Сервіс Portmone в черговий раз підтвердив статус лідера! За підсумками премії PaySpace Magazine Awards 2022 ми знову стали першими в номінації «Найкращий сервіс онлайн-платежів». Цього разу отримати нагороду особливо приємно, адже на конкурсі відзначені найактивніші гравці ринку, що успішно тримають фінансовий фронт під час воєнного стану і попри труднощі продовжують працювати на перемогу.

Також ми здобули срібло в категорії «Найкращий партнер бізнесу з прийому платежів онлайн».

Розвиток технологій під час війни

Починаючи з 2016 року премією PSM Awards нагороджуються лідери індустрії фінтех, e-commerce і найвпливовіші експерти в цій галузі в Україні. Її отримання є справжнім знаком якості на фінансовому ринку.

Цьогоріч церемонія під гаслом «Незламний фінтех» відбулася 2 лютого в онлайн-режимі. Премія зібрала понад 200 учасників, що взяли участь у змаганні за звання найкращих у 14 номінаціях. У голосуванні взяло участь понад 100 тис. осіб з усієї України та з-за кордону.

Ключовою метою заходу стало відзначення лідерів, що в умовах жорстких випробувань війни окрім власного розвитку та підтримки економіки країни допомагають Збройним силам та всім українцям наближати перемогу над агресором. 

Підбиття підсумків конкурсу дозволяє зайвий раз переконатися, що український FinTech-бізнес, запроваджуючи нові технологічні рішення, достойно тримає внутрішній фінансовий фронт, підкреслює міць нашої держави, дає впевненість у завтрашньому дні та підтримує віру у світле майбутнє.

Фінансовий фронт сервісу Portmone

Наша платформа отримує нагороду від PaySpace Magazine вже сьомий рік поспіль. Цьогоріч вона є для Portmone найбільш вагомою та почесною, адже майже весь минулий рік ми спрямовували зусилля на підтримку економіки, енергетичної галузі, на допомогу ЗСУ та українцям, що постраждали від війни. Протягом 2022 року ми:

  • запустили розділ, в якому українці та іноземці мають змогу переказувати кошти на благодійність без введення реквізитів, усього за кілька кліків. Наші клієнти переказали через Portmone 666 885 933 грн донатів на користь армії, гуманітарні потреби та допомогу тваринам;
  • скасували комісію за комуналку для жителів деокупованих регіонів Херсонщини та Харківщини.

Як завжди, наша команда продовжила працювати над удосконаленням функцій ресурсу. Сподіваємося, користуватися сервісом стало ще зручніше.

Дякуємо організаторам конкурсу PSM Awards та всім, хто віддав свій голос за Portmone. Ваша довіра мотивує нас ставати кращими, рухатися вперед задля перемоги, свободи і процвітання України та її громадян.

Сподобалась стаття? Оцініть, будь ласка. Автору буде приємно 😌
Та поділіться в месенджерах
Коментарі