Portmone Блог Новини Розумна платіжна система потурбується про ваші регулярні платежі

Розумна платіжна система потурбується про ваші регулярні платежі

Через велику кількість грошових розрахунків користувачі зустрічаються з проблемою прострочення оплати рахунків. Тому команда Portmone.com попрацювала над вирішенням данного питання та створила зручну опцію “Регулярні платежі”.

До цього розділу платіжної системи увійшли такі функції, як:

  • “Автоплатежі”
  • “Нагадування”

Яка користь від “регулярних платежів”? 

Опція виключає необхідність користуватись нагадуваннями в календарях, замітками та використовувати блокноти для запису інформації про необхідність сплати того чи іншого платежу. Тепер функціонал Portmone.com дозволяє ефективніше користуватись платіжною системою і встановлювати безпосередньо в ній нагадування про оплату.

Функція нагадування про платіж доступна для встановлення на створені шаблони. Функціонал системи дозволяє редагувати суму платежу, регулярність та дату.

В якості нагадування приходить пуш та лист про виставлений рахунок. Опція доступна для зареєстрованих користувачів системи Portmone.com в особистому кабінеті. Це унікальна можливість не витрачати зайвий час, сплачувати вчасно рахунки, користуючись функціональним та надійним сервісом. 

Нові можливості Portmone.com доводять, що розумна та зручная платіжна система — це можливо!

Тестуйте новий функціонал нашого сервісу вже зараз.

Рекомендовані статті

Золотий призер в номінації «Кращий сервіс онлайн-платежів» в 2016-2018 році за версією PaySpace Magazine Awards

Portmone.com - перша компанія в Україні, яка пройшла міжнародний аудит безпеки по стандарту PCI DSS і отримала відповідний сертифікат від компанії SRC