Запропонуйте цікаві ідеї для розвитку платформи: корисне оновлення на Portmone

Запропонуйте цікаві ідеї для розвитку платформи: корисне оновлення на Portmone
Stanislav Shulga
Stanislav Shulga
63

Portmone вже багато років допомагає українцям швидко і легко розв’язувати повсякденні фінансові питання. Мільйони користувачів уже встигли оцінити переваги платформи. Бажаєте оплатити комуналку в один клік за певною адресою, пошерити рахунки, отримати кешбек за онлайн-покупки або поповнити баланс мобільного бонусними балами? Для нас немає нічого неможливого! Команда Portmone постійно працює над тим, щоб зробити платформу ще зручнішою та кориснішою.

На цей раз ми додали ще одну цікаву функцію. Відтепер користувачі можуть запропонувати власні ідеї для покращення нашого сервісу, а найцікавіші з них ми втілимо в життя! Завдяки нововведенню наші клієнти отримують можливість впливати на загальний вектор розвитку компанії, а Portmone — зможе краще розуміти потреби українців та швидко реалізовувати найнеобхідніші опції. Розповідаємо, як це працює. 

Як подати ідею в особистому кабінеті на сайті Portmone

Майже кожен клієнт нашої платіжної платформи має власне бачення щодо реалізації функцій, якими він постійно користується. Ми в цьому переконані, так само як і в тому, що унікальний досвід користувачів Portmone здатний позитивно вплинути на наші внутрішні процеси. Саме тому в особистому кабінеті відтепер доступна нова функція, що дозволить вам пропонувати свої ідеї для покращення сервісу Portmone.com. Спільними зусиллями ми зробимо платформу ще зручнішою та доступнішою!

Щоб скористатися цією можливістю, необхідно виконати наступні кроки:

  1. Увійти в особистий кабінет.
  2. У нижній навігаційній панелі сайту натиснути кнопку «Подати ідею» та вибрати зручний спосіб авторизації — за допомогою email, Discord або Google.
  3. Вказати короткий заголовок, що описуватиме суть ідеї, та детально описати пропозицію. За необхідності можна прикріпити файли або фото.
  4. Натиснути на кнопку «Створити публікацію».
Зворотній зв'язок по пропозиціям користувачів

Готово — тепер за вашу пропозицію зможуть голосувати користувачі нашої платформи. Ви також можете підтримувати ініціативи інших людей, що, на вашу думку, заслуговують бути реалізованими.  

Як проголосувати за ідеї інших користувачів

Зробити це неймовірно просто:  

  1. На сторінці подання ідей ознайомтеся зі списком популярних пропозицій.
  2. За необхідності можна скористатися рядком пошуку, щоб швидко знайти цікаві ідеї за ключовим словом. Також можна застосувати готові фільтри — переглянути найпопулярніші або найновіші публікації.
  3. Натисніть кнопку, що позначена цифрою, праворуч від пропозиції, яка вам сподобалась найбільше.
  4. Для зарахування голосу також необхідно авторизуватися. Якщо цього не зробити, ви не зможете взяти участь у голосуванні.

Окрім цього, користувачі можуть слідкувати за статусами ідей та сортувати їх у будь-якій ієрархії. Наприклад, можна швидко подивитися список виконаних ініціатив або ознайомитися з тими, що наразі знаходяться в роботі.Сподіваємося, що це оновлення вам сподобається та стане у пригоді. Не соромтеся пропонувати незвичні або, здавалося б, очевидні ідеї. Впевнено діліться своїми думками: головне, щоб вони були спрямовані на поліпшення вашого користувацького досвіду. Долучайтеся і допоможіть нам зробити платформу Portmone ще досконалішою та зручнішою!

Сподобалась стаття? Оцініть, будь ласка. Автору буде приємно 😌
Та поділіться в месенджерах
Коментарі