Portmone Блог Новини Вартість електроенергії в серпні 2021: скільки платитимуть українці

Вартість електроенергії в серпні 2021: скільки платитимуть українці

Кабінет міністрів України подовжив дію фіксованого тарифу на електрику. З 1 серпня вартість 1 кВт-год не підвищуватиметься. Ціна для споживачів залишається незмінною — 1,68 грн.

Про це рішення 28 липня поточного року оголосив Володимир Зеленський на черговому засіданні уряду. Відповідно до прийнятого документа, тариф залишається незмінним до кінця літа, після чого планується його перегляд. Основною метою постанови, опублікованої на вебсайті «Урядовий портал», є захист користувачів від тарифних коливань.

Зеленський повідомив, що найближчим часом РНБО планує розглянути можливість зменшення вартості електроенергії для категорій населення з низьким рівнем доходів. Також, за словами голови Міненерго Германа Галущенка, нова модель передбачає зниження ціни кіловата для громадян, що споживають енергоресурси максимально економно, використовуючи менше ніж 100 кВт-год протягом місяця. За даними статистики, мова йде про понад 40% споживачів.

Нагадаємо, що 29 червня Кабмін подовжив дію встановленої раніше ціни до 1 серпня поточного року. Остаточне рішення про зміни в Міненерго планували озвучити до кінця липня.

Сплачуйте комунальні рахунки онлайн

Клієнтам сервісу «Портмоне» не потрібно витрачати час на очікування в черзі до каси або терміналу. Оплатити електроенергію та інші комунальні послуги можна за посиланням. Тут пропонуються зручні інструменти для проведення транзакцій онлайн. На нашому сайті оплата електроенергії та інших комунальних послуг займає кілька хвилин.

Користувачі сервісу Portmone економлять час і гроші. Бажаєте зменшити комісію за проведення транзакції? Вивчіть можливості тарифу «Місяць». Скористайтеся цією пропозицією під час оплати комунальних послуг і заощаджуйте до 60% комісії. Хочете прискорити процес оплати? Зареєструйтеся на сайті та отримайте можливість зберегти дані банківських карток в особистому кабінеті, налаштовувати автоплатежі та створювати зручні шаблони. Відзначимо, що ініціювати транзакції можуть також незареєстровані користувачі.

Здійснюйте необхідні платежі з комфортом, навіть не виходячи з дому!

Рекомендовані статті

Золотий призер в номінації «Кращий сервіс онлайн-платежів» в 2016-2021 роках за версією PaySpace Magazine Awards

Portmone.com - перша компанія в Україні, яка пройшла міжнародний аудит безпеки по стандарту PCI DSS і отримала відповідний сертифікат від компанії SRC