Закриття проекту “Картка Portmone”

Закриття проекту “Картка Portmone”
Stanislav Shulga
Stanislav Shulga
39

В 2018 році в результаті співпраці нашої команди з “Банк Кредит Дніпро” було запущено проект “Картка Portmone”, який передбачав випуск фізичної платіжної картки “Portmone”. За умовами програми, картка дозволяла здійснювати будь-які оплати на сайті чи в додатку Портмоне (крім p2p-переказів), не сплачуючи комісію.

І хоч картка користувалась великим попитом в перші роки свого існування, з часом інтерес користувачів та кількість транзакцій по картковим рахункам суттєво зменшилась. Наразі підтримка проекту є економічно необгрунтованою, тому з 1 червня 2024 року ми припиняємо його підтримку.
Картка буде працювати, але пільгові умови будуть недоступні з 1.06

Що далі буде з карткою Портмоне

Незважаючи на припинення підтримки проекту з нашої сторони, ви зможете і надалі користуватися платіжною карткою “Portmone”, але за діючими тарифами банку, з якими можна ознайомитись тут.
Акційні умови в системі Portmone, починаючи з 01.06.2024, діяти більше не будуть.

Як оплачувати рахунки через Portmone без комісії

Будь-який користувач Портмоне може заощаджувати на комісії, підключивши пакет “Місяць”. Для цього необхідно:

  1. Зареєструватися або авторизуватися в кабінеті користувача.
  2. Перейти до налаштувань особистого профілю, де обрати розділ “Підписка”.
  3. Активувати пакетний план “Місяць”.

Після активації пакету, можна буде не платити комісію при оплаті комунальних рахунків, послуг інтернет-провайдерів, ТБ, а також охоронних сервісів та телефонії.

Більше того, зареєстровані користувачу можуть накопичувати бонусні бали (1 бал = 1 грн), здійснюючи оплату окремих послуг з кешбеком та запрошуючи друзів до користування сервісом за допомогою унікального реферального посилання. Накопичені бонуси можуть використовуватися для сплати комісії, оплати пакету “Місяць”, а також використанні для поповнення власного мобільного рахунку. 

Ми вдячні всім, хто використовував картку “Portmone”, і сподіваємося, що ви продовжите користуватися іншими послугами Portmone для зручної та швидкої оплати рахунків. А ми обіцяємо, що продовжимо покращувати та розширювати функціонал сервісу, тому слідкуйте за оновленнями.

Сподобалась стаття? Оцініть, будь ласка. Автору буде приємно 😌
Та поділіться в месенджерах
Коментарі