Зустрічайте оновлення у розділі “Мої баланси” та “Шаблони”

Зустрічайте оновлення у розділі “Мої баланси” та “Шаблони”
Stanislav Shulga
Stanislav Shulga
146

Ми постійно працюємо над тим, щоб покращити ваш досвід користування сервісом Portmone, і це оновлення не стало виключенням. На цей раз ми змінили назви деяких вкладок та додали новий функціонал, що полегшить взаємодію з шаблонами та пришвидшить проведення масового платежу.

Зміни у розділі “Мої баланси”

Відтепер розділ “Мої баланси”, що розташований на головній сторінці персонального кабінету, буде називатися “Обрані шаблони”. Додатково змінена логіка відображення чек-боксів, що дозволяють обрати декілька компаній та здійснити масовий платіж. Поставити галочку можна буде лише по тим компаніям, що підтримують масовий платіж, а якщо компанія його не підтримує — чек-бокс буде неактивним. 

Крім того була змінена назва функції “Приховати з Балансів” на “Прибрати з обраних”, що знаходиться в підменю, що активується натисканням на “три крапки”. Додатково прибрати шаблон з обраних можна буде одним натисканням на новостворений елемент кнопку-гвоздик.

Зміни у розділі “Шаблони”

У розділі “Шаблони” були додані чек-бокси, що дозволяють обрати декілька компаній та здійснити масовий платіж. Логіка відображення аналогічна тій, що застосована в оновленому розділі “Обрані шаблони” — поставити галочку можна буде лише по тим компаніям, що підтримують масовий платіж, в іншому випадку — чек-бокс буде неактивним.

Також була змінена назва функції “Показати в Балансах” на “Додати до обраних”, що знаходиться в підменю, яке активується натисканням на “три крапки”. Крім того, додати чи прибрати шаблон до обраних можна буде одним натисканням на новостворений елемент кнопку-гвоздик:

Переваги використання Portmone

Використання нашого сервісу має ряд беззаперечних переваг:

  • можливість оплачувати послуги тисячі сервісів та компаній в одному місці;
  • надійний захист платіжних і персональних даних клієнтів, що підтверджує міжнародний сертифікат PCI DSS;
  • висока швидкість проведення оплат;
  • можливість оплати будь-яких рахунків за довільними реквізитами;
  • мінімальна комісія.

Якщо ви — незареєстрований користувач, саме час зареєструватись в системі, щоб отримати ще більше можливостей. Наприклад, після реєстрації ви зможете персоналізувати кабінет, передавати дані лічильників, зберігати шаблони платежів та налаштовувати їх автоматичну оплату, накопичувати кешбек і бонуси за друзів, отримувати електронні версії платіжок та ще багато іншого.

Сподобалась стаття? Оцініть, будь ласка. Автору буде приємно 😌
Та поділіться в месенджерах
Коментарі