Акція – “Бонус за налаштування кабінету новим клієнтам-користувачам транспортної картки Чернігова”

Акція – “Бонус за налаштування кабінету новим клієнтам-користувачам транспортної картки Чернігова”
Stanislav Shulga
Stanislav Shulga
285

Нові клієнти мобільного застосунку Portmone, які поповнили Транспортну картку Чернігова, у період  з 19 березня до 31 травня 2024 року при налаштуванні особистого кабінету мають можливість отримати 75 бонусних балів на свій Бонусний рахунок, що додається у форматі 1 бал = 1 гривня.

Акцію продовжено до 31 травня 2024 року

Правила акції

Щоб взяти участь у акції, клієнти повинні:

  • Створити обліковий запис в системі Portmone.com за допомогою мобільного застосунку.
  • Поповнити Транспортну картку Чернігова за допомогою платіжної картки VISA, MasterCard, НПС «ПРОСТІР» протягом 4 календарних днів після реєстрації в системі.
  • Додати в налаштуваннях мобільного застосунку адресу, в яку додати не менше, ніж 2 шаблони на оплату житлово-комунальних послуг.

За умовами акції, клієнти, які відповідають усім вимогам, отримають бонусні бали на Бонусний рахунок протягом кількох годин після виконання всіх необхідних умов.

Територія акції охоплює всю Україну, за винятком територіальних громад, які перебувають у зоні воєнних дій або тимчасової окупації.

Більш детальну інформацію щодо умов акції можна знайти в офіційних правилах акції або отримати за телефоном служби підтримки Portmone.

Portmone.com залишає за собою право вносити зміни до правил акції протягом її проведення та публікувати оновлену версію правил на своєму сайті.

Як поповнити баланс Е-квитка через мобільний застосунок Portmone.com

Із застосунком Portmone.com здійснювати платежі та інші грошові операції стало ще простіше, швидше та безпечніше. Використання програми дозволяє поповнювати транспортну картку в будь-який зручний для вас час. Головне — доступ до мережі інтернет і необхідна сума на рахунку!

Поповнити проїзний можуть власники карток Visa або Mastercard. Скористайтеся нашим керівництвом, щоб здійснити переказ коштів:

  1. Завантажте застосунок для Android або iOS через Google Play або App Store.
  2. Увійдіть у свій особистий кабінет.
  3. Відкрийте папку «Всі послуги».
  4. Знайдіть розділ «Транспорт» і виберіть вкладку «Транспортна картка та проїзний м. Чернігів».
  5. На сторінці, що відкрилася, натисніть кнопку «Додати картку».
  6. Введіть дані картки
  7. Оберіть суму та картку з якої поповнити
Сподобалась стаття? Оцініть, будь ласка. Автору буде приємно 😌
Та поділіться в месенджерах
Коментарі