Розіграш від Portmone та транспортної картки Полтави

Розіграш від Portmone та транспортної картки Полтави
Stanislav Shulga
Stanislav Shulga
2 955

У лютому 2022 року у Полтаві стартував проект із впровадження електронної транспортної картки, одним із партнерів якого виступив платіжний онлайн сервіс Portmone.com. Використання транспортної картки — це не тільки швидкий та простий спосіб оплати проїзду у громадському транспорті міста, а й можливість економії свого часу та коштів.

Про акцію від Портмоне та ТК Полтава


Ми раді оголосити про проведення акції разом з Транспортною карткою Полтави, яка дає можливість отримати шанс виграти поповнення на суму 500 гривень для вашої транспортної картки. Для того, щоб взяти участь у розіграші, потрібно лише зареєструватися або увійти в раніше створений обліковий запис у Portmone.com та поповнити свою транспортну картку на суму від 100 гривень одним платежем до 3 травня 2023 року включно.

Чим більше поповнень – тим більше шансів на перемогу!

Ця акція є чудовою нагодою для вас, щоб скористатися зручним й швидким сервісом Portmone та отримати можливість виграти приз – поповнення на суму 500 гривень для вашої транспортної картки. 

Акція проводиться з 31 березня 2023 року по 3 травня 2023 року включно. Визначення 30 переможців відбудеться 5 травня на сторінці Portmone в фейсбук.

Не пропустіть свій шанс виграти поповнення на суму 500 гривень для своєї транспортної картки разом з Portmone та Транспортною карткою Полтави! Зареєструйтесь зараз та збільшуйте свої шанси на перемогу.

Види транспортних карток та їх особливості

На сьогоднішній день мешканцям та гостям міста Полтава є три види транспортних карток:

 • Транспортна карта “Гаманець”.
  Призначена для оплати проїзду у комунальних та приватних автобусах, а також тролейбусах зі знижкою 1 грн. Для цього картку необхідно поповнити на потрібну вам суму, після чого можна оплачувати проїзд за тарифом:
  • Комунальні автобуси — 12 грн.
  • Приватні автобуси — 9 грн.
  • Тролейбуси — 9 грн.
 • Проїзний “Комунальний”.
  Місячний проїзний, який надає право на 60 поїздок у всьому комунальному транспорті міста. При його використанні користувач отримує знижку у розмірі 1,5 грн. на кожній поїздці. Вартість щомісячного поповнення — 510 грн (ціна однієї поїздки — 8,5 грн).
 • Проїзний “Єдиний”.
  Місячний проїзний, який надає право на 60 поїздок у будь-якому громадському транспорті Полтави. Вартість щомісячного поповнення — 600 грн (ціна однієї поїздки — 10 грн).

Вартість самої транспортної картки (пластику) складає 50 грн. Важливо, що при її використанні можна зробити пересадку на інший транспорт протягом 35 хвилин після успішної валідації та додатково не платити за проїзд.

Як поповнити транспортну картку Полтави

Для зручності користувачів передбачено декілька способів поповнення транспортної картки:

 • офлайн через точки авторизованих агентів;
 • через інтернет за допомогою платіжних онлайн-сервісів;
 • офлайн через термінали самообслуговування.

При поповненні карти через авторизованих агентів, зарахування коштів відбувається миттєво, а при оплаті через онлайн-сервіси та термінали — протягом 8-48 годин.

Як поповнити без комісії на Портмоне

Поповнити транспортну картку без комісії можна в авторизованих агентів, яких можна знайти на карті. Але якщо ви не бажаєте витрачати час на пошук та відвідування точок поповнення, поповнити картку без комісії можна також онлайн через сервіс Portmone.com. Для цього необхідно увійти до особистого кабінету або зареєструватися в системі, після чого виконати ряд нескладних дій:

 1. У “Каталозі послуг” оберіть розділ “Транспорт”.
 2. Вкажіть свій регіон та знайдіть “Полтавська картка” у списку запропонованих компаній.
 1. Введіть номер своєї транспортної картки, суму оплати та натисніть “Оплатити”.
 1. Далі необхідно вказати свій email, обрати одну із раніше збережених платіжних карток або ввести реквізити нової картки, після чого повторно натиснути “Оплатити”. Також поповнення картки доступне через GPay.
 1. На останньому етапі залишиться лише підтвердити списання коштів із картки.

Звертаємо вашу увагу, що поповнення карти Полтави без комісії відбувається лише після авторизації в кабінеті, або після реєстрації та оплати з під логіну в кабінеті Портмоне.

Переваги користування Portmone.com

Користувачі платіжного сервісу Портмоне можуть не тільки поповнити транспортну картку Полтава, але й оплатити тисячі інших сервісів та послуг, наприклад:

Приєднуйся до Portmone.com і особисто переконайся у швидкості, зручності та простоті проведення онлайн платежів!

Сподобалась стаття? Оцініть, будь ласка. Автору буде приємно 😌
Та поділіться в месенджерах
Коментарі