Як заплатити за дитячий садок онлайн

Як заплатити за дитячий садок онлайн
Stanislav Shulga
Stanislav Shulga
770

Сервіс Portmone.com надає змогу батькам здійснити оплату за садок через інтернет, не виходячи з дому і не витрачаючи час на черги. На сайті представлені дитсадки з різних регіонів і міст України, серед яких Київ, Одеса, Вінниця, Львів, Тернопіль, Житомир, Дніпро та інші.
Заплатити за садок через інтернет можуть не тільки зареєстровані, а й не зареєстровані користувачі сайту. Для цього достатньо мати пристрій з доступом до мережі інтернет, а також банківську карту, емітовану будь-яким українським банком, з достатньою кількістю коштів на балансі.

Як знайти потрібний садок щоб внести оплату

Розглянемо процес пошуку потрібного садочку на прикладі дитячих садків м.Києва. Щоб знайти навчальний заклад, дотримуйтесь такого алгоритму дій:

  • перейдіть у розділ “Освіта” і оберіть “Дитячі садки м.Київ”;
  • вкажіть ПІБ дитини і оберіть назву дитячого садочка із випадаючого списку;
  • після того, як дитсадок знайдено, виберіть свою групу і дитину;
  • здійсніть платіж.

Крім того, система дозволяє знайти навчальний заклад через вбудований пошук. Для цього просто введіть назву садочка в пошукову строку після чого система автоматично знайде потрібну організацію.
Якщо потрібної організації немає в переліку або ви не знайшли свою дитину, проведіть платіж через розділ “Оплата за реквізитами”. 

Як проходить оплата за садок на сайті Portmone

Щоб оплатити за садочок онлайн за допомогою Портмоне, потрібно виконати ряд послідовних дій:

  1. Знаходячись в “Каталозі послуг” виберіть розділ “Освіта”.
  2. Знайдіть потрібний дитсадок у списку, або, якщо вам потрібно заплатити за харчування дитини в Києві, оберіть “Дитячі садки м.Київ”.
  3. Вкажіть ПІБ дитини, оберіть заклад, групу і дитину.
  4. Введіть суму до сплати, email і дані платіжної карти, з якої будуть списані кошти.
  5. Натисніть “Оплатити”.

Після підтвердження платежу, треба почекати поки система опрацює платіж (зазвичай на це потрібно до 2 хвилин). Як тільки платіж буде опрацьовано, на ваш емейл надійде лист з квитанцією, що підтверджує факт здійснення оплати.
Користувачі, які здійснюють оплату після авторизації на сайті, мають змогу завантажити квитанцію через особистий кабінет. Крім того, вони можуть зберегти шаблон, створити нагадування і налаштувати автооплату рахунку. Це дозволить не забути про сплату рахунку і в рази прискорить процес оплати. 

Чи можна оплатити за дитячий садок без комісії

Наразі сервіс Портмоне не дозволяє здійснити оплату за дитячий садок без комісії. За проведення платежу система попросить сплатити комісію у розмірі 2% від суми (мінімум 2 гривні), але зареєстровані користувачі можуть заощадити власні кошти. Для цього потрібно сплачувати послуги з кешбеком, а нараховані бонуси використовувати для сплати комісії. Також отримати бонуси можна, скориставшись програмою “Приведи друга”, в рамках якої вам буде нараховано 50 бонусних гривень за кожного нового користувача.

Як швидко проходить оплата за садок і де взяти квитанцію

Зазвичай грошові гроші надходять на рахунок навчального закладу протягом 24 годин після проведення транзакції, але в деяких ситуаціях на це може знадобитись до 3 робочих днів. Якщо гроші не надійшли на рахунок отримувача, подзвоніть на нашу гарячу лінію і ми спробуємо допомогти знайти “загублені” кошти.
Якщо вам потрібна квитанція — її можна завантажити з електронного листа, який було направлено нашим сервісом одразу після здійснення оплати, або зберегти через особистий кабінет (якщо платіж здійснювався після авторизації на сайті Portmone).

Чому вигідно оплатити садочок онлайн на сайті Portmone

Portmone.com — універсальний платіжний сервіс, за допомогою якого можна швидко та легко оплачувати тисячі послуг і сервісів, наприклад:

Якщо ви ще не користувались нашими послугами — саме час це зробити і впевнитись, що інтернет платежі це швидко, просто і безпечно.

Сподобалась стаття? Оцініть, будь ласка. Автору буде приємно 😌
Та поділіться в месенджерах