Portmone Блог Статтi Корисна інформація Поповнення транспортних карток у Києві та Чернігові: що змінилося та як уникнути...

Поповнення транспортних карток у Києві та Чернігові: що змінилося та як уникнути комісії

Проживаєте в Києві чи Чернігові та часто поповнюєте транспортну картку через «Портмоне»? Зверніть увагу: для незареєстрованих користувачів вартість послуги змінилася та становить 2 гривні + 2% від загальної суми. Хороша новина — пройшовши процедуру авторизації, клієнти нашого сервісу отримують можливість поповнювати проїзний без комісії!

Як заощадити на поповненні? Скористайтеся простим алгоритмом:

  • якщо ви новий користувач, пройдіть процедуру реєстрації у мобільному застосунку або на офіційному сайті сервісу portmone.com;
  • зайдіть в особистий кабінет і поповнюйте баланс Kyiv Smart Card чи транспортної картки Чернігова без комісії.

Переваги платіжного сервісу Portmone

«Портмоне» входить до списку офіційних операторів платіжних систем України. Сервіс гарантує безпеку транзакцій і пропонує вигідні умови онлайн-платежів.

Поповненя транспортних карток
  1. З нами — вигідно! Користуйтеся спеціальними пропозиціями для авторизованих клієнтів і здійснюйте регулярні платежі з мінімальною комісією або взагалі без неї.
  2. З нами — безпечно! Ми гарантуємо захист персональних даних власника банківської картки відповідно до міжнародних стандартів.
  3. З нами — комфортно! Сплачуйте комунальні послуги, поповнюйте баланс, купуйте квитки, переказуйте гроші з картки на картку та робіть десятки інших операцій, навіть не виходячи з дому чи офісу.

Скористайтеся всіма перевагами онлайн-платежів разом із «Портмоне».

Рекомендовані статті

Золотий призер в номінації «Кращий сервіс онлайн-платежів» в 2016-2021 роках за версією PaySpace Magazine Awards

Portmone.com - перша компанія в Україні, яка пройшла міжнародний аудит безпеки по стандарту PCI DSS і отримала відповідний сертифікат від компанії SRC