Як перевести гроші з картки на картку

Як перевести гроші з картки на картку
Stanislav Shulga
Stanislav Shulga
2 222

Покупки на торгових інтернет-платформах у приватних продавців, перекази грошей рідним і друзям — найпопулярніші види електронних транзакцій. Переказати кошти можна різними способами, але в деяких випадках користувачеві доводиться значно переплачувати. Однак уникнути незручностей, пов’язаних з високою комісією, цілком реально. Portmone пропонує своїм клієнтам переказати гроші з картки на картку швидко та без проблем. Сервіс гарантує вигідні умови та максимальний рівень безпеки.

Як переказати гроші з картки на картку через Portmone

Ініціювати таку транзакцію може будь-який відвідувач сайту, але краще пройти просту процедуру реєстрації. Це дозволить отримати багато переваг у майбутньому. Перекинути гроші з картки на картку просто. Дотримуйтеся цієї інструкції:

 1. Відкрийте вкладку «Перекази». Послуга доступна власникам будь-яких дебетових і кредитних карток, що належать українським банкам.
 2. Вкажіть реквізити платіжної або кредитної картки відправника:
 • 16-значний номер. Він зазначений на лицьовому боці;
 • термін завершення дії картки (місяць і рік);
 • CVV-код (3 останні цифри на зворотному боці).
 1. Введіть номер картки одержувача.
 2. Зазначте суму, яку плануєте переказати. З правого боку ви побачите суму, яка буде списана з картки (без урахування можливої комісії банку-емітенту).
 3. Введіть адресу електронної пошти відправника. На неї буде надіслано квитанцію про переказ.
 4. Натисніть на кнопку «Переказати».
 5. Протягом декількох секунд ви отримаєте на електронну пошту або телефон повідомлення з кодом підтвердження. Його потрібно ввести в спеціальне поле та повторно підтвердити платіж.

Повідомлення про успішну операцію надійде на вашу електронну пошту. Під час здійснення транзакції ви можете залишити коментар (наприклад, з вашими ініціалами або номером замовлення), який побачить одержувач у SMS-повідомленні.

Умови та тарифи, за якими здійснюється переказ грошей

Клієнти сервісу «Портмоне» здійснюють транзакції з мінімальними витратами. Комісія за переказ грошей складає 1% від суми + 5 грн. Але банки можуть стягувати додаткову комісію, що визначається внутрішніми тарифами конкретної фінансової установи. Бажаєте уникнути зайвих витрат? Дізнайтеся про умови банку заздалегідь. Якщо виявилося, що комісія занадто висока, можливо, доцільніше буде замовити спеціальну картку з вигідними умовами для інтернет-банкінгу.

Комісію сплачує відправник. Одержувачу не потрібно відвідувати банківську установу. Гроші будуть перераховані на картку навіть під час його відсутності в Україні.

Як довго триває переказ грошей

Важлива перевага Portmone — можливість швидко скинути гроші з картки на картку. У 95% випадків транзакція триває до 30 хвилин. В інших 5% — 1–5 банківських днів.

Швидкість перерахувань залежить від особливостей роботи фінансових установ. Дізнатися умови переказів у банку відправника можна заздалегідь. Якщо вас не влаштовує тривалість операції, доцільно замовити картку для онлайн-транзакцій іншого банку.

Ліміти та обмеження переказів з картки на картку

 Ліміти та обмеження встановлені для однієї картки:         

Максимальна сума однієї транзакції (грн)25 тисяч
Максимальна сума переказів на добу (грн)75 тисяч
Максимальна сума переказів упродовж місяця (грн)150 тисяч
Максимальна кількість переказів на добу 10
Максимальна кількість переказів упродовж місяця25

Якщо суми та кількість ваших переказів перевищують встановлені ліміти, замовте в банку іншу картку.

Чому варто звернутися в Portmone

Сервіс «Портмоне» пропонує можливість переслати гроші з картки на картку з мінімальними витратами часу та на вигідних умовах. Вам не доведеться відвідувати відділення банку та заповнювати паперові документи. Усе, що вам знадобиться, — випущена в Україні картка Visa, Visa Electron, Mastercard або Maestro з необхідною сумою на рахунку та гаджет, підключений до мережі інтернет.

Користуватися сервісом Portmone зручно. До ваших послуг — сучасний сайт з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом і безліччю корисних функцій. Є також інші переваги:

 • сервіс співпрацює з усіма банками-посередниками. Це мінімізує ризики недоступності фінансових установ. Перед виконанням транзакції робот аналізує ситуацію і вибирає найкращий процесинг банку. Клієнти отримують гарантію успішного переказу грошей;
 • послуга доступна на всіх електронних пристроях. Ви можете переказати гроші, використовуючи будь-який браузер. Роботи виконують сканування сервісу щодня. Якщо відбулися зміни версії браузера, помилки будуть миттєво виправлені;
 • до послуг клієнтів Portmone — боти-помічники. Якщо у вас виникли труднощі, можна швидко виправити ситуацію, скориставшись підказками;
 • клієнти сервісу отримують можливість перерахувати гроші з картки на картку з гарантією захисту персональних даних. Portmone обробляє всю інформацію з використанням міжнародних стандартів безпеки PCI DSS. Грошові перекази здійснюються за технологіями Money Transfer від Visa та MoneySend від Mastercard. Протокол списання коштів з рахунку 3DSecure виключає ймовірність несанкціонованого використання картки;
 • авторизовані користувачі можуть зберегти необхідні номери карток (як відправника, так і одержувача), що дає можливість прискорити процес переказу. Зареєстровані клієнти мають доступ до історії транзакцій і можуть надрукувати будь-яку потрібну квитанцію.

Portmone — офіційний оператор платіжної інфраструктури нашої країни. Діяльність компанії регулюється Національним банком України. Сервіс має ліцензію на здійснення переказів. Скориставшись послугами «Портмоне», ви обов’язково станете нашим постійним клієнтом!

Сподобалась стаття? Оцініть, будь ласка. Автору буде приємно 😌
Та поділіться в месенджерах