Як швидко та безпечно переказати гроші через Portmone.com

Як швидко та безпечно переказати гроші через Portmone.com
Stanislav Shulga
Stanislav Shulga
3 564

Перекази з картки на картку — одна з найпопулярніших фінансових операцій серед українців. По даним UPC в 2022 році кількість переказів збільшилась на 27,6%, а їх грошові обсяги додали 56,7% у порівнянні з 2021 роком. Саме тому ми вирішили розповісти, як швидко та безпечно переказувати гроші на картку та за допомогою IBAN, а також як здійснювати перекази з-за кордону в Україну.

Як переказати гроші з картки на картку

Користувачі Portmone.com мають змогу здійснювати перекази з однієї карти на іншу буквально в пару кліків. Для цього знадобиться смартфон чи компьютер, а також банківська картка:

Швидкі перекази з картки на картку
 1. Перейдіть у розділ “Перекази” та оберіть “Переказ на картку”.
 2. Введіть реквізити картки (номер, термін дії та CVV), з якої бажаєте надіслати кошти, номер картки отримувача, суму та свій email (потрібен для отримання квитанції).
 3. Натисніть “Переказати” і кошти будуть відправлені після підтвердження здійснення транзакції.

При необхідності, можете сповістити одержувача коштів по SMS. Для цього додатково потрібно додати його мобільний номер та коротке повідомлення, що буде відображено в SMS.
Крім того наш сервіс дозволяє відправляти грошові перкази на українські карти з Європи. Для цього необхідно перейти у розділ “Перекази” та обрати вкладку “переказати з Європи”.

Як переказати гроші через IBAN

Якщо вам потрібно надіслати гроші через IBAN (29-значний міжнародний номер банківського рахунку, що був введений в Україні з 05.07.2019) — ви також можете зробити це через Портмоне. Для цього потрібно:

 • перейти у розділ “Оплата за реквізитами”;
 • вказати дані одержувача (ЄДРПОУ чи ІПН, назву організації чи ФІО отримувача, рахунок IBAN);
 • ввести реквізити платника, суму та дані платіжної картки.

Здійснення платежу можливе з будь-якої карти VISA, Mastercard чи НПС “Простір”.

Тарифи на переказ коштів

Використовуючи сервіс переказу між картками від Portmone, можна відправити суму від 1 до 25 000 грн. Максимальна допустима сума переказів за день — 75 000 грн (не більше 10 транзакцій в день), за місяць — 150 000 грн (не більше 25 переказів протягом місяця). Комісія за проведення транзакції складає:

 • 1% від суми + 5 грн — для авторизованих користувачів і неавторизованих осіб, за умови, що переказується більше 500 грн;
 • 10 грн — для неавторизованих осіб, якщо переказується меньше 500 грн.

Аналогічні тарифи пропонуються й іншими платіжними сервісами, що функціонують на території України.
Звертаємо увагу, що з 01.04.2023 НБУ запровадив новий стандарт обміну фінансовою інформацією ISO20022. Як це вплине на користувачів, розповідали в цьому матеріалі.

Як отримати гроші на картку

Отримати гроші на картку

Мало хто здогадується, що за допомогою Portmone можна не лише відправити гроші, а й отримати їх на свою картку. Це справжня знахідка для тих, хто по якійсь причині не бажає надавати номер своєї картки іншим людям. Щоб скористатися послугою потрібно:

 • обрати розділ “Перекази” та перйти на вкладку “Отримати на картку”;
 • вказати реквізити картки для отримання коштів, суму переказу, email та текст повідомлення (не обов’язково), який буде відображено у запиті;
 • натиснути “Отримати посилання”.

Після цього залишиться лише надіслати посилання у будь-який мессенджер чи в СМС. Отримувачу посилання потрібно відкрити посилання, вказати платіжні дані своєї картки та відправити кошти.

Наближаємо перемогу разом з вами

Портмоне разом з Повернись живим

Нагадуємо, що наразі Portmone.com разом з фондом “Повернись живим” продовжує збирати кошти для кіберсил ЗСУ. Наша ціль — 50 млн. грн, які будуть витрачені на посилення технічних можливостей нашої армії. Приєднуйтесь до Кіберсил ЗСУ за посиланням та наближайте день перемоги!

Сподобалась стаття? Оцініть, будь ласка. Автору буде приємно 😌
Та поділіться в месенджерах
Коментарі