Інтеграція Portmone з Wix: можливості, умови та алгоритм підключення онлайн-оплат в покроковій інструкції

Інтеграція Portmone з Wix: можливості, умови та алгоритм підключення онлайн-оплат в покроковій інструкції
Stanislav Shulga
Stanislav Shulga
298

Щоб запустити онлайн-продажі, українським компаніям сьогодні зовсім не обов’язково наймати штат розробників і писати важкі коди. Набагато зручніше використовувати шаблонні рішення, які пропонують сучасні конструктори сайтів. Одним з найпопулярніших майданчиків, яким користуються наші мерчанти, є платформа Wix. Її функціонал дозволяє бізнесу швидко і недорого розробляти онлайн-ресурси для продажу своїх продуктів в інтернеті. Сервіс підходить для створення лендінгів, інтернет-магазинів і сайтів послуг, та надає великий вибір готових макетів, додаткових функцій та плагінів. 

На території України бізнесам, що працюють на Wix, підключення приймання оплат онлайн доступне завдяки прямій інтеграції Portmone з конструктором. 

Розповідаємо, як налаштувати сервіс оплати на сайті вашого бізнесу в декілька простих кроків.

Умови підключення платіжної системи Portmone

Скористатися послугою інтернет-еквайрингу можуть як ФОПи, так і юридичні особи, що зареєстрували акаунт на portmone.business. Активація мерчанта здійснюється після укладення договору та проходження фінмоніторингу, в середньому, протягом 2–10 днів.

Після підключення ваші клієнти зможуть здійснювати оплати картками з додатковим підтвердженням (3D Secure), а також за допомогою Google Pay, Apple Pay та Click to Pay. Комісія за проведення таких транзакцій становитиме 2%. Гроші на розрахунковий рахунок надходитимуть наступного робочого дня.

Крім того, мерчантам доступні функції перегляду статистики замовлень і сформованих платіжок, виставлення рахунків у месенджерах, через email та SMS.

Підключення та налаштування онлайн-оплати: покрокова інструкція

Якщо ви маєте бізнес-акаунт Portmone і бажаєте використовувати наші професійні платіжні рішення для інтернет-магазину на Wix.com, виконайте наступні дії:

  • відкрийте розділ «Прийом платежів» у своєму кабінеті на сайті Wix поряд із зображенням Portmone, натисніть «Підключити»;
  • введіть payee_id, API Login ID та пароль, які ви отримали від нашої платіжної системи;
  • поверніться до кабінету на Wix і виберіть функцію «Підключити».

Незареєстрованим користувачам потрібно:

  • вибрати опцію підключення до платформи;
  • натиснути «Створити акаунт Portmone.com» і після заповнення анкети — «Продовжити»;
  • дочекатися підтвердження від нашої платіжної системи, підписати угоду;
  • скопіювати ID, логін і пароль, повернутися до вкладки «Приймання платежів» на власній адмінсторінці Wix і виконати інструкцію, що міститься в розділі «Дані акаунта».
Зауважимо, що функція підключення оплат доступна лише власникам преміум акаунту Wix. 

У разі виникнення труднощів з налаштуванням платіжної системи або інших запитань ви завжди можете звернутися по допомогу до нашої B2B-підтримки.

Portmone — ваш партнер з приймання онлайн-оплат 

Portmone є надійним платіжним партнером і надає послуги вже понад 20 років. Ми гарантуємо:

  • технологічність і безперебійність роботи сервісу;
  • безпеку операцій та захист особистих даних платників;
  • професійну технічну підтримку 24/7.
Ми першими в Україні пройшли аудит PCI DSS і отримали сертифікат відповідності міжнародним стандартам безпеки. Процедура перевірки проводиться щорічно. Це є гарантією того, що Portmone виконує усі необхідні заходи, спрямовані на захист конфіденційної інформації користувачів.

Як провайдер платіжних рішень ми співпрацюємо лише з надійними банками-партнерами, а в разі виникнення технічних проблем оперативно переналаштовуємо тимчасове приймання платежів через іншого еквайра. У такому випадку зміни будуть непомітними як для вас, так і для ваших покупців, котрі зможуть без жодних перепон оплатити замовлення.

 
Залишилися запитання щодо процесу підключення, тарифів і процедури приймання коштів? Надішліть заявку на консультацію зі своїми контактами через форму зворотного зв’язку внизу сторінки та дочекайтеся дзвінка нашого співробітника. Також отримати всю необхідну інформацію можна в чат-боті на сайті.

Сподобалась стаття? Оцініть, будь ласка. Автору буде приємно 😌
Та поділіться в месенджерах
Коментарі