Кешбек на страхові поліси для авто у жовтні

Кешбек на страхові поліси для авто у жовтні
Stanislav Shulga
Stanislav Shulga
579

Portmone не припиняє радувати своїх клієнтів невеличкими, але приємними подарунками. Цього разу власники авто мають шанс отримати 10% від суми страхового поліса ОСЦПВ та «Зеленої картки». Термін дії вигідної пропозиції обмежений. Тому не зволікайте, ознайомтеся з умовами акції та економте на автострахуванні!

Як повернути гроші за оформлення поліса

Щоб отримати максимальну кількість бонусів на Portmone автомобілісти мають купити автоцивілку або «Зелену картку» в жовтні 2023 року. З 1 листопаду, як і раніше, буде діяти Cashback 5%. Навіть якщо термін страхування ще не закінчився, ви можете купити поліс заздалегідь і скористатися ним пізніше. Навіщо пропускати чудову можливість для заощадження? 

Як купити поліс ОСЦПВ з бонусними балами

Автоцивілка — це обов’язкове страхування цивільної відповідальності водія у разі ДТП, яке сталося з його провини. Страхова сума повністю або частково компенсує витрати, нанесені життю чи здоров’ю людей або транспортному засобу постраждалої сторони.

Для купівлі поліса ОСЦПВ на вигідних умовах вам потрібно зробити всього кілька простих дій: 

  • Зареєструватися та/або увійти на Portmone.
  • У розділі каталогу «Кешбек» вибрати категорію «Страховки й фінанси» та перейти у вкладку «Автоцивілка».
  • Ввести реєстраційний номер, наявність пільг і ліцензії таксі, клікнути «Знайти авто». 
  • Вказати додаткові параметри, зокрема бренд виробника, модель, рік випуску, місце реєстрації ТЗ.
  • Обрати страхову програму з найкращими умовами.
  • Заповнити анкету з особистою інформацією страхувальника (ПІБ, номер телефону, email, дата народження, дані паспорта або водійського посвідчення). 
  • Натиснути «Оформити поліс» і оплатити. 

Поліс прийде на електронну пошту за кілька хвилин. Бали на бонусний рахунок зазвичай нараховуються одразу, іноді — протягом 30 днів. Термін дії страховки — 1 рік. Як купити «Зелену картку» з поверненням грошей «Зелена картка» — це власне та сама автоцивілка, що застосовується під час міжнародних поїздок. Зараз до системи Green Card входить 47 країн. 

Алгоритм оформлення міжнародної страховки з кешбеком схожий до купівлі поліса ОСЦПВ. Перед вибором програми потрібно перейти до вкладки «Зелена карта», ввести тип ТЗ, регіон і термін перебування за кордоном (від 15 днів до 1 року). Далі надається інформація про транспорт і водія та оплачується. Нарахування балів відбувається так само як у разі оформлення автоцивілки. 

На що витратити бонуси Бонусні бали

Можна використати на такі цілі: оплату комісій під час проведення транзакцій через Portmone; купівлю тарифного плану «Місяць», що дозволяє розраховуватися за комунальними послугами, інтернетом і ТБ без додаткових витрат; поповнення балансу мобільного. Один бал дорівнює 1 грн. Поспішайте скористатися вигідною пропозицією, слідкуйте за новинами на Portmone та беріть участь у інших акціях!

Сподобалась стаття? Оцініть, будь ласка. Автору буде приємно 😌
Та поділіться в месенджерах
Коментарі