Визначено переможців фінтех-Премії Finawards – у Portmone срібло

Визначено переможців фінтех-Премії Finawards – у Portmone срібло
Stanislav Shulga
Stanislav Shulga
178

Шановні клієнти і партнери!

Нещодавно ми взяли участь у всеукраїнській премії FinAwards, яку вже всьоме організують портали «Мінфін» і Finance.ua. Мета заходу — відзначення найкращих гравців фінансового ринку, що приносять користь клієнтам і розвивають фінансовий сектор України.

Ми раді поділитися з вами чудовою новиною – Portmone отримав II місце серед провайдерів з приймання інтернет-оплат в Фінтех-Премії FinАwards! Це для нас велика честь і визнання нашої роботи, яка спрямована на забезпечення максимальної зручності та безпеки ваших фінансових операцій.

Отримавши срібну нагороду у фінтех-категорії FinAwards, ми пишаємося своїм досягненням і віддячуємо вам, нашим вірним користувачам, за вашу підтримку та довіру. Ваші потреби завжди є нашим пріоритетом, і ми прагнемо надавати вам лише найкращі фінансові рішення.

Одним із ключових напрямків нашої діяльності є розвиток безготівкових платежів. Ми надаємо вам можливість здійснювати оплату рахунків, покупки та інші фінансові операції онлайн, забезпечуючи високий рівень безпеки та зручності. Ви можете бути впевнені, що ваші фінансові активи знаходяться під надійним захистом.

Премія FinAwards – це не просто визнання наших досягнень, але й стимул для нас продовжувати розвиватися та вдосконалювати наші послуги. Ми віддані ідеї постійного удосконалення, щоб надавати вам ще більше можливостей і зручностей у сфері фінансових послуг.

Ми щиро дякуємо всім нашим користувачам та партнерам за підтримку і віру у нашу команду. Ваша довіра є для нас великим мотивуванням і ми готові продовжувати рости та розвиватися разом з вами.

Portmone.business — ваш надійний бізнес-партнер

Portmone — не лише платіжний онлайн-сервіс, що дозволяє оплачувати тисячі послуг та різноманітних сервісів, а й надійних партнер для вашого бізнесу. Ми допоможемо вам швидко, безпечно та зручно приймати онлайн-платежі через сайт, мобільний додаток, а також Viber та Telegram боти. 

Наші ключові переваги:

  • мультиканальність платежів та підтримка всіх популярних способів оплати — PAN, Google Pay та Apple Pay;
  • можливість кастомізації та брендування платіжної сторінки;
  • інтеграція в 37 банках України;
  • швидке та просте підключення;
  • цілодобова служба підтримки мерчантів;
  • використання незалежного процессинг центру, що дозволяє витримувати високе навантаження на систему;
  • високий рівень безпеки, що підтверджує сертифікат PCI DSS;
  • простий у використанні та функціональний особистий кабінет.

Ми — це команда професіоналів, які постійно працюють над удосконаленням процесів та впровадженням нових сервісів, що допомагають нашим клієнтам масштабувати свій бізнес та нарощувати доходи.

З найкращими побажаннями,

Команда Portmone

Сподобалась стаття? Оцініть, будь ласка. Автору буде приємно 😌
Та поділіться в месенджерах
Коментарі