Чи можна зняти гроші в банкоматі без картки

Чи можна зняти гроші в банкоматі без картки
Stanislav Shulga
Stanislav Shulga
927

Напевно, кожному з вас знайома ситуація, коли гаманець залишається вдома, а готівка для розрахунків вкрай необхідна. Що робити в разі, якщо повертатися незручно або просто бракує часу? На щастя, вихід є: банківські сервіси дають змогу отримати купюри на руки, не маючи при собі фізичного пластикового носія. Для здійснення операції потрібен лише смартфон.

У цій статті ми поговоримо про всі доступні способи виведення готівки з карток, випущених найпопулярнішими українськими банками. Також розповімо, що варто робити, якщо поблизу немає банкомата.

Як зняти гроші з Монобанку без картки

monobank — віртуальна фінансова установа, послугами якої користуються мільйони українців. Простий інтуїтивно зрозумілий застосунок дозволяє оперувати коштами без жодних труднощів і проводити майже миттєві транзакції. Важлива особливість цифрового банку — відсутність банкоматів і відділень. Проте це не є проблемою, оскільки клієнти можуть скористатися будь-яким іншим банкоматом, а техпідтримка «Монобанк» працює цілодобово в режимі онлайн. 

Вийшли з дому без «пластика»? Не варто засмучуватися. Не маючи з собою платіжного засобу, випущеного monobank, ви легко можете розрахуватися на касі в супермаркеті за допомогою NFC, а заодно одержати на руки кілька сотень чи тисяч гривень. Якщо вам потрібна готівка, завчасно скажіть про це касирові та переконайтеся, що він в змозі видати необхідну суму.

У разі нестачі коштів попросіть рідних чи друзів поповнити картку Монобанк. Зробити це безпечно та максимально швидко можуть клієнти Portmone. Щоб людина змогла ініціювати переказ онлайн, достатньо повідомити їй 16-значний картковий номер.

Як зняти гроші без картки Приватбанку

На відміну від mono, «ПриватБанк» володіє цілою мережею банкоматів для здійснення безлічі операцій. Отримати кошти з «приватівського» апарату без використання «пластику» можливо двома способами:

  1. Через QR-код, який сканується в застосунку. Для цього потрібно зробити наступні кроки:
  • Знайти QR-код на головному екрані або відкрити розділ «Зняти без картки».
  • Увійти в «Приват24» та просканувати квадрат.
  • Вибрати картку, якою плануєте скористатися.
  • Ввести суму, пін-код і забрати банкноти.
  1. За фінансовим номером телефону. У цьому разі замість сканування коду оберіть відповідну опцію, введіть свій мобільний, а потім — останні цифри номера, з якого вам зателефонують. Усі інші кроки — аналогічні згаданим вище.

Поповнення картки ПриватБанку, так само як рахунків в інших українських банках, доступне на сайті та в мобільному застосунку Portmone. Для здійснення регулярних переказів рекомендуємо авторизуватися та створити шаблон, що дозволить пересилати кошти в кілька кліків — без введення заново реквізитів отримувача й власних платіжних даних.

Як зняти гроші без картки Ощадбанку

Виконайте такі нескладні дії:

  • Зайдіть у мобільний застосунок «Ощад 24/7» та виберіть опцію «Операція без картки».
  • У розділі «Отримання готівки» виберіть потрібний рахунок.
  • Введіть суму і номер мобільного.
  • Дочекайтеся надходження двох кодів — у застосунку та через SMS.
  • Оберіть у банкоматі функцію «Готівка за кодом».
  • Введіть одержані коди та вкажіть суму.
  • Заберіть купюри.
Клієнти «Ощадбанку» та «ПриватБанку» в робочі години можуть також звернутися до найближчого відділення фінустанови та запросити готівку в касі.

Один з найшвидших і найзручніших способів поповнення Ощадбанк — здійснення переказу через Portmone. Онлайн-транзакція займає лічені хвилини, гривні на рахунок у більшості випадків надходять миттєво.

Як можна зняти гроші без картки

Клієнти інших банків, а також люди, котрі не мають часу на пошуки банкомата, можуть звернутися в популярні торгові точки. Забрати готівку можливо, зокрема, в мережах:

  • супермаркетів АТБ, «Сільпо», «Фора», «Ашан», «Новус», «Варус»;
  • магазинів «Аврора», «Єва», «Епіцентр», «Фокстрот», «Рошен»;
  • аптек «Аптека оптових цін», АНЦ, «Біла ромашка», 911 тощо;
  • автозаправок ОККО, WOG, «БРСМ-Нафта», «Укрнафта».

Бажаєте отримувати більше корисної інформації щодо користування банківськими сервісами, оплати комунальних послуг, нарахування податків та оформлення пільг? Читайте матеріали блогу на Portmone, підписуйтеся на розсилку і стежте за нами в соцмережах.

Сподобалась стаття? Оцініть, будь ласка. Автору буде приємно 😌
Та поділіться в месенджерах