Нові партнери Cashback-програми Portmone — нові можливості заощадити!

Нові партнери Cashback-програми Portmone — нові можливості заощадити!
Stanislav Shulga
Stanislav Shulga
1 800

Онлайн-шопінг з кешбек-програмою Portmone не лише приносить задоволення, а й дає безліч можливостей для заощаджень. Ми не стоїмо на місці та постійно розширюємо перелік партнерів: останнім часом до програми Cashback долучилися ще три компанії. Тепер ви можете отримувати додаткові переваги, оформлюючи позики та купуючи автотовари.

Які компанії поповнили список наших партнерів

Ділимося подробицями про бренди, що відкрили додаткові переваги для клієнтів нашого платіжного сервісу.

  • «Шина 365» — інтернет-магазин, що спеціалізується на продажу вживаних шин з Європи: літніх, зимових і всесезонних. Компанія гарантує якість продукції, адже перевіряє її за основними характеристиками. У наявності — гума різного діаметру від найкращих брендів. На сайті є зручна форма для підбору шин. Замовляючи автотовари через наш сервіс, клієнти Portmone отримують кешбек у розмірі 2%. 
  • «КачайГроші» — мікрофінансова організація, що спеціалізується на послугах екстреного онлайн-кредитування. Якщо ви новий клієнт, маєте можливість оформити позику до 15 тис. грн під 0,01% і отримати 290 грн кешбеку на бонусний рахунок нашого сервісу.
  • AvansCredit — МФО, що видає миттєві онлайн-позики на банківську картку. Клієнт, що звертається в компанію за позикою вперше, також може оформити мікрокредит на суму до 15 тис. грн під 0,1% на день. Заохочувальний бонус — 55 грн на кешбек-рахунок Portmone.

Як заробити бонусні бали?

Механізм простий: коли ви робите замовлення на сайті нашого партнера, Portmone отримує певний відсоток з оплаченої суми. Своєю чергою, більша частина з цих коштів надходить на ваш бонусний рахунок.

Ми співпрацюємо з компаніями офіційно, тому проблем з нарахуванням бонусів не виникає. Серед наших топпартнерів — AliExpress, Booking, Comfy, Samsung, «Будинок іграшок», Megogo та багато інших.

Для участі у бонусній програмі достатньо:

  1. Пройти реєстрацію на сайті Portmone або авторизуватися в кабінеті користувача.
  2. Зайти до розділу «Отримайте кешбек» у нашому каталозі послуг.
  3. Обрати компанію, товарами чи послугами якої ви цікавитеся, перейти за посиланням на сайт і оформити замовлення.
  4. Кешбек буде нарахований автоматично, згідно з умовами, вказаними на сторінці партнера.

На що можна витратити бонусні гривні?

Кошти надійдуть на бонусний рахунок Portmone. Один бал дорівнює одній гривні. Ви можете витрачати кошти, що вже фактично є на вашому балансі. Зареєстрованим на сайті Portmone користувачам доступні такі варіанти:

Сервіс Portmone розширює можливості для клієнтів, поєднуючи різноманіття послуг з приємним доповненням у вигляді кешбеку. Стежте за нашими новими пропозиціями та подбайте про власну фінансову безпеку в ці непрості часи: наприклад, оформивши поліс «Особистий Джавелін» від компанії «АСКА-ЖИТТЯ». До речі, придбавши таку страховку, ви теж отримаєте 10% від загальної суми платежу на бонусний рахунок.

Сподобалась стаття? Оцініть, будь ласка. Автору буде приємно 😌
Та поділіться в месенджерах
Коментарі