Дайджест новин за лютий 2024 на Portmone

Дайджест новин за лютий 2024 на Portmone
Stanislav Shulga
Stanislav Shulga
190

Останній місяць зими вже другий рік поспіль нагадує українцям про початок повномасштабного вторгнення ворожих військ. З того часу реальність кожного поділилася на «до» та «після». Але хоча ворог досі не припиняє обстріли та терор, ми продовжуємо вірити в перемогу, економіка працює, а цивільні громадяни невпинно допомагають Силам оборони. 

Своєю чергою, команда Portmone тримає фінансовий фронт, пропонуючи громадянам і бізнесу прості та зручні платіжні рішення. Про найважливіші події місяця, що минув, традиційно розповідаємо в нашому дайджесті.

22 роки Portmone: цікаві цифри про нас

Навіть у непростий воєнний час ми не забуваємо про визначні дати. 26 лютого Portmone відсвяткував 22-гу річницю. Платформа постійно змінюється на краще та надає користувачам все більше нових можливостей. Сьогодні вона охоплює широкий спектр платіжних послуг для фізичних осіб і бізнесу — від P2P-переказів і оплати комуналки до масштабних інноваційних рішень для інтернет-торгівлі. З нагоди дня народження ми вирішили розповісти трохи більше про себе та присвятили цікавим цифрам і фактам про діяльність компанії спеціальний матеріал блогу.  

Транспортна картка Socium для мешканців Стрийського району на Львівщині

Громадський транспорт в Україні масово переходить на безконтактну оплату проїзду та використання пластикових стандартних і пільгових карток. Поступово Е-квитки запроваджуються не лише в мегаполісах, але і в невеликих містечках та селах нашої країни. Зокрема, на території Стрийської, Моршинської та Грабовецько-Дулібівської громад Львівської області діє транспортна картка Socium. Власники електронного проїзного тепер можуть швидко поповнити його баланс на сайті або в мобільному застосунку Portmone. 

Зростання цін на комунальні послуги: називаємо причину

За даними Держстату, вартість комуналки в Україні зросла в середньому на 12,8%. Основною причиною збільшення платежів стало подорожчання електроенергії на 69,7%. Це пов’язано насамперед з руйнуванням енергосистеми внаслідок дронових і ракетних атак.

Нагадаємо, що з літа минулого року в разі споживання до 250 кВт-год на місяць 1 кВт-год коштує 1,44 грн, у випадку перевищення цього показника — 1,68 грн. Вартість інших послуг збільшилася незначною мірою — від 0,7% до 5%.

Мінімальна зарплата у 2024 році

З 1 січня 2024 року мінімалка в Україні підвищилася з 6700 до 7100 грн на місяць (42,60 за годину) без вирахування податків. З 1 квітня її розмір сягне 8000 або 48 грн у погодинному розрахунку. Скільки грошей фактично отримуватимуть робітники, чия праця оплачується за мінімальним тарифом, та як поточні зміни вплинуть на розмір податків, декретних виплат і пенсії, розповідаємо в статті блогу, присвяченій мінімальній заробітній платні.

Благодійність: звіт за лютий

Протягом останнього зимового місяця через Portmone було переказано:

Усього в лютому через нашу платформу користувачі задонатили 1 879 554 грн. Дякуємо за небайдужість!

Попри труднощі, негаразди та зволікання країн-партнерів з допомогою Збройні Сили України продовжують стримувати наступ, знищувати техніку і живу силу агресора. Підтримка армії кожним з нас сьогодні важлива, як ніколи. Лише спільними зусиллями ми зможемо здолати численну армію ворога. Про нові збори та останні події у світі фінансів ви можете дізнатися в блозі, а також через розсилку Portmone. Вдячні за довіру та залишаємося на зв’язку!

Сподобалась стаття? Оцініть, будь ласка. Автору буде приємно 😌
Та поділіться в месенджерах
Коментарі