Нова можливість оплати через Apple Pay в застосунку Портмоне: як здійснити переказ P2P

Нова можливість оплати через Apple Pay в застосунку Портмоне: як здійснити переказ P2P
Stanislav Shulga
Stanislav Shulga
728

Вітаємо, шановні користувачі! Ми раді представити вам оновлення, яке довго чекали багато з вас. Тепер в застосунку Портмоне ви зможете здійснювати оплати через Apple Pay, не лише на веб-сайті, а й у мобільному додатку. Це означає, що перекази між користувачами (P2P) стали ще зручнішими та швидшими. У цій статті ми розглянемо, як саме здійснювати переказ P2P через застосунок Портмоне з використанням Apple Pay, а також ознайомимо вас з іншими оновленнями у функціоналі.

Про нові функції і що змінилось

Відтепер у нашому застосунку ви маєте можливість не лише здійснювати оплати через Apple Pay на веб-сайті, а й безпосередньо в мобільному додатку. Це означає, що ви можете швидко та зручно робити платежі навіть у русі, без зайвих дій. Таке оновлення робить користування нашим застосунком ще більш зручним та ефективним.

Другою важливою функцією, яка з’явилася у нашому застосунку, є можливість вказувати призначення платежу при переказах. Це дозволяє більш точно вказувати, для чого саме здійснюється переказ коштів на картку, що полегшує ведення фінансових операцій та контроль над ними.

Раніше була реалізована можливість робити переказ за номером телефону

Як зробити переказ з картки в застосунку Портмоне

Разом із новими функціями ми також внесли зміни у користувацький шлях. Тепер флоу переказу P2P складається із трьох окремих кроків:

  • Заповнення даних одержувача та відправника: на першому етапі вам необхідно буде ввести дані картки або номер телефону отримувача, а також вказати ваші особисті дані.
  • Введення суми переказу: на другому етапі вам потрібно буде ввести суму переказу, разом з розрахунком комісії, а також вказати призначення платежу (необов’язково).
  • Екран сплати: на останньому етапі ви побачите екран сплати, де ви зможете обрати метод оплати, включаючи Apple Pay або збережену картку.

Ці зміни роблять процес переказу коштів ще більш зручним та зрозумілим для користувачів.

Звертаємо вашу увагу, наразі зміни стосуються користувачів iOS. Зміни на Android будуть згодом!

Не сумніваємося, що ці оновлення зроблять ваші фінансові операції ще зручнішими та швидшими. Для детальної інструкції з використання нових можливостей заходьте в наш додаток та відкривайте для себе безмежні можливості фінансових операцій з Portmone.

Сподобалась стаття? Оцініть, будь ласка. Автору буде приємно 😌
Та поділіться в месенджерах
Коментарі