Зустрічайте нових партнерів Cashback-програми Portmone у липні

Зустрічайте нових партнерів Cashback-програми Portmone у липні
Stanislav Shulga
Stanislav Shulga
428

Ми продовжуємо розширювати список партнерів кешбек-програми Portmone, щоб наші користувачі мали змогу заощаджувати гроші на онлайн-покупках. Цього разу до нас приєднались чотири компанії.

Компанії, що поповнили список партнерів Cashback-програми у липні

  • Stradivarius — іспанський бренд молодіжного одягу та аксесуарів. Продукція компанії характеризується відмінною якістю, стилем та універсальністю. Над виготовленням одягу працюють сучасні креативні дизайнери, які точно знають, як підкреслити жіночність, а також сформувати незабутній і ефектний образ. Купуючи в Stradivarius через наш сайт, ви отримаєте кешбек у розмірі 1,9% від суми покупки.
  • Красота та здоров’я — це український виробник, а також один із найбільших в України дистриб’юторів і імпортерів товарів для здоров’я, гігієни та косметичних засобів. Все представлена на сайті компанії продукція відповідає міжнародним стандартам виробництва, що гарантує їх високу якість. Здійснюючи покупки через Portmone, ви можете отримати кешбек до 5,5% від суми замовлення.
  • Антишкола — інноваційна онлайн-платформа для індивідуального, групового чи самостійного вивчення англійської мови. Компанія пропонує креативні мовні курси для дітей і дорослих без парт і нудних завдань. Вивчай англійську разом з Portmone і отримай 40 грн за пробний урок та 4% кешбек за оплачене замовлення.
  • Radisson Hotels — один із всесвітньо відомих готельних брендів, що налічує більше 1400 готелів у 114 країнах світу. Компанія пропонує своїм клієнтам розкішні готелі та готельно-курортні комплекси з високоякісним сервісом, що характеризуються унікальними архітектурними рішеннями і дизайнерським оформленням номерів. Бронюйте готелі через наш сервіс і отримуйте кешбек у розмірі 2% від вартості бронювання.

Як отримати кешбек?

Щоб отримати кешбек за покупки, притримуйтесь наступного алгоритму дій:

  1. Зареєструйтесь на сайті Portmone або увійдіть до особистого кабінету.
  2. Перейдіть у розділ “Кешбек” і виберіть потрібну вам компанію серед доступних.
  3. Перейдіть на сторінку партнера і здійсніть покупку.

Готово! Тепер вам лише потрібно дочекатись поки партнер підтвердить факт оплати замовлення. Бонуси нараховуються протягом строку, що вказаний в умовах програми.

На що можна витратити бонусні бали?

Кожен бонусний бал дорівнює 1 гривні. Ви можете витрачати тільки ті бали, що вже фактично нараховані на ваш баланс.
Бонусні бали можна використати для:

Ми і надалі продовжимо розвивати і покращувати сервіс, щоб зробити його використання ще більш комфортним, швидким і вигідним, тому слідкуйте за оновленнями.

Сподобалась стаття? Оцініть, будь ласка. Автору буде приємно 😌
Та поділіться в месенджерах