Portmone Блог Статтi Корисна інформація Portmone: швидка авторизація за номером телефону-Верифікація

Portmone: швидка авторизація за номером телефону-Верифікація

За статистикою національного регулятора телекомунікаційної галузі на 37 млн українців припадає майже 55 млн активних SIM-карток. Кнопковими телефонами та смартфонами користується три чверті населення. Гаджет давно перестав бути просто пристроєм зв’язку та активно використовується для аутентифікації користувачів у інтернет-сервісах.

Найближчим часом Portmone вводить новий формат авторизації за допомогою телефонного номера. Це дозволить користувачам входити в особистий кабінет у два кліки.

Переваги швидкої авторизації

Про складні логіни можна буде забути: тепер для входу в обліковий запис платіжного сервісу «Портмоне» знадобиться вказати тільки номер мобільного та пароль. Переваги такого рішення:

  1. Зручність і простота. Ви зможете використовувати будь-який телефон, що приймає SMS-повідомлення.
  2. Швидкий вхід до системи. Логін вдається згадати не завжди. Усього один неправильний символ або зайвий пробіл — і система видає помилку входу. Номер телефону знають напам’ять практично всі, а ввести його набагато простіше та швидше.
  3. Безпека. Для того, щоб підв’язати номер мобільного до особистого кабінету, вам буде необхідно пройти одноразову перевірку на валідацію. Крім того, вже найближчим часом буде запроваджено технологію двофакторної автентифікації. Для додаткового захисту облікового запису від несанкціонованого доступу ви зможете використовувати підтверджувальний код.

Як працює авторизація за номером телефону?

Щоб скористатися новим способом авторизації у сервісі «Портмоне», вам не знадобиться завантажувати спеціальні програми та запам’ятовувати складні логіни. Головне — мати під рукою телефон або планшет із встановленою SIM-карткою.

Під час реєстрації в системі потрібно буде ввести номер мобільного та за допомогою надісланого SMS або дзвінка підтвердити (валідувати) його. Система запам’ятає номер і асоціює його з конкретним користувачем. Усі наступні входи в систему здійснюватимуться за допомогою вказаного номера телефону.

Якщо клієнт втратить телефон або змінить SIM-картку, номер можна буде легко відредагувати у розділі «Мій кабінет» — «Керування профілем» — «Мої дані».

Ініціювати транзакції за допомогою сервісу «Портмоне» може будь-який відвідувач сайту, але зареєстрованим користувачам доступний розширений пакет функціональних можливостей. Власники облікового запису можуть зберігати платіжні дані, шаблони рахунків, налаштовувати автоматичні платежі, користуватися спеціальними пропозиціями системи та отримувати кешбек.

Скористайтеся швидкою авторизацією та отримайте миттєвий доступ до всіх послуг сервісу «Портмоне»!

Рекомендовані статті

Золотий призер в номінації «Кращий сервіс онлайн-платежів» в 2016-2021 роках за версією PaySpace Magazine Awards

Portmone.com - перша компанія в Україні, яка пройшла міжнародний аудит безпеки по стандарту PCI DSS і отримала відповідний сертифікат від компанії SRC