Portmone Блог Статтi Корисна інформація У «Нафтогазі» розробили нові умови оплати за газ для населення

У «Нафтогазі» розробили нові умови оплати за газ для населення

Газ, комуналка

З 9 серпня 2021 року українцям запропонували нові умови оплати за газ. Клієнти газопостачальної компанії «Нафтогаз України» можуть розбити оплату на рівні частини. Для цього потрібно долучитися до тарифу «Комфортний сезон».

Особливість нового тарифного плану полягає в тому, що для клієнта ціна за 1 кубометр газу залишиться незмінною впродовж усіх семи місяців опалювального сезону — з 1 жовтня по кінець квітня. У пресрелізі «Нафтогаз» пояснює:

  • пропозиція діє для тих абонентів, що перейдуть на тарифний план «Комфортний сезон»;
  • для них вартість 1 кубометра спожитого газу в кожному місяці з жовтня по квітень залишиться однаковою. Тобто, щомісячний тариф складе 7,96 грн за один кубометр спожитого газу (включно з ПДВ). У цю ціну не входить вартість розподілу: доставлення оплачується окремо.

Як це працює

Для кожного абонента сума оплати розраховується індивідуально. Під час розрахунку враховуватиметься середній обсяг споживання за попередні опалювальні сезони.

Дані беруться з історії витрати газу мешканцями конкретної квартири або будинку. В абонентській службі «Нафтогазу» враховують сукупний обсяг палива і виділяють із загальної кількості той, що потрібен:

  • для приготування їжі — щомісяця від 50 до 200 куб. м;
  • для приготування їжі та підігрівання води — щомісяця від 150 до 500 куб. м;
  • опалення квартири або будинку — розраховується за нормами від 800 до 20 000 куб. м на місяць.

Правила набирають чинності за умови підключення до нового тарифного плану. Після цього абонент зможе платити щомісяця 1/7 від ціни всього зарезервованого газу.

Бонус! За своєчасний регулярний платіж «Нафтогаз» нараховує абонентам знижку в 1%. Для її отримання потрібно оплатити послугу онлайн до 15 числа. Скористатися знижкою можна буде наступного разу. Сума в рахунку зменшиться автоматично. За умови регулярної своєчасної оплати знижка повторюватиметься. Таким чином, за 1 кубометр газу потрібно буде заплатити не 7,96 грн, а 7,88 грн.

Платіть за газ онлайн

Можливість платити за газ рівними частинами дозволяє точно планувати витрати протягом усього опалювального сезону. Суми нарахувань доступні абонентам в електронному вигляді. Щоб оплатити рахунок, не потрібно навіть виходити на вулицю, шукати платіжний термінал або стояти в черзі до каси.

Переказати гроші за газ можна в кілька кліків через сервіс Portmone. На нашому сайті зручно оплачувати не тільки блакитне паливо, а й будь-які інші комунальні послуги.

З функцією нагадувань і шаблонів легко налаштувати регулярний платіж. Заповніть форму один раз, і протягом усього опалювального сезону система справно оплачуватиме послуги — вчасно і без нагадувань.

Через сервіс «Портмоне» можна оплатити 3000+ послуг. Ви можете у два кліки поповнити мобільний рахунок та інтернет, застрахувати житло, сплатити штрафи та оформити поліс автоцивілки. На сайті легко переказати кошти близьким, зокрема з картки закордонного банку. Для переказу можна використовувати картку, видану банками пів сотні країн Європи, головне, щоб вона підтримувала технологію 3D Secure (Visa/MasterCard). Для оплати рахунків через Portmone та грошових переказів необов’язково навіть реєструватися в системі.

Приділіть час рідним і близьким, а оплату рахунків довірте «Портмоне»!

Рекомендовані статті

Золотий призер в номінації «Кращий сервіс онлайн-платежів» в 2016-2021 роках за версією PaySpace Magazine Awards

Portmone.com - перша компанія в Україні, яка пройшла міжнародний аудит безпеки по стандарту PCI DSS і отримала відповідний сертифікат від компанії SRC