Як сплатити комуналку без комісії

Як сплатити комуналку без комісії
Stanislav Shulga
Stanislav Shulga
1 516

Свята закінчуються, і настав час згадати про рутинні завдання: наприклад, про необхідність оплатити комунальні послуги. Ще наприкінці минулого року деякі постачальники анонсували підвищення тарифів, тому питання можливості заощадити актуальне як ніколи. Тож чи можна оплатити комуналку без комісії, та як це зробити? Про це читайте у нашій статті.

Чи можна сплатити за комунальні послуги без комісії

Є багато способів оплати комуналки. Незалежно від обраного варіанту, користувач оплачує комісію за переказ грошей на рахунок постачальника послуги. Вона порівняно невелика, але протягом року чи декількох збирається відчутна сума. Щоб уникнути додаткових витрат, зверніть увагу на такі можливості:

 • спеціальні пропозиції сервісів онлайн-платежів;
 • акції в банківських установах;
 • акції в компанії «Укрпошта».

Важливо! У відділенні банків (каса, термінал) комісія стягується в будь-якому разі. Заощадити на комісії можна лише за умови використання інтернет-банкінгу.

Які послуги можна оплатити без комісії

Умови проведення транзакцій багато в чому залежать від комунальних підприємств. Якщо компанія, що надає послугу, уклала договір із платіжним сервісом або банком, операція здійснюється або з мінімальною комісією, або без неї. Але є можливість заощадити додатково, використовуючи акції та спеціальні пропозиції.

Без комісії можна сплатити:

 • водопостачання;
 • електрику;
 • газ;
 • ЖКП;
 • ОСББ;
 • опалення;
 • дитячий садок;
 • штрафи за порушення правил дорожнього руху тощо.

Щоб платити комуналку без комісії, потрібно мати дебетову банківську картку. Сервіси онлайн-платежів приймають оплату з усіх карток Mastercard і VISA.

Як оплачувати послуги через Portmone

«Портмоне» — один з найпопулярніших і найнадійніших сервісів онлайн-платежів в Україні. Наші клієнти отримують можливість платити за квартиру без комісії у таких випадках:

 • якщо ваш постачальник послуги уклав із «Портмоне» партнерську угоду;
 • якщо ви активували пакет «Місяць». Для цього слід сплатити в особистому кабінеті 29,90 грн. Після цього користувач оплачує комуналку та інші послуги (інтернет, телебачення, охорону, телефонію) для двох квартир без комісії. Економія становитиме до 60%;
 • у разі використання кешбеку. Оплачуйте через Portmone послуги та товари на популярних торговельних майданчиках і отримуйте бонусні кошти на рахунок в особистому кабінеті (повернення певного відсотка від вартості покупки). Ці кошти можна використати на оплату комісії.

Як користуватися послугами Portmone? Вам знадобиться гривнева картка VISA/Mastercard будь-якого українського банку та пристрій з доступом до інтернету. Щоб сплатити штрафи без комісії та уникнути додаткових витрат під час інших транзакцій, слід пройти швидку процедуру реєстрації. В особистому кабінеті можна активувати пакет «Місяць», збирати бонуси, формувати шаблони регулярних платежів і зберігати квитанції. Особисті дані користувачів надійно захищені сучасними протоколами безпеки.

Оплата комунальних послуг відбувається за простою схемою:

 1. Авторизуйтесь на сайті.
 2. Виберіть у меню категорію «Комунальні послуги».
 3. Виберіть потрібний варіант у списку компаній. Якщо підприємство уклало угоду з Portmone, на сторінці буде зазначена комісія 0%.
 4. Вкажіть на сторінці, що відкрилася, особовий рахунок. Це унікальний номер для ідентифікації кожного власника квартири чи будинку.
 5. Вкажіть суму та клацніть на полі «Оплатити».
 6. Заповніть реквізити банківської картки (номер, термін дії, код CVV).
 7. Підтвердьте платіж.

Важливо! Створення шаблону платежу дозволяє уникнути необхідності заповнення даних у майбутньому. Уся інформація зберігається в особистому кабінеті, що дозволяє значно прискорити процес наступних оплат.

Якщо вашого постачальника послуг немає в переліку компаній-партнерів Portmone, дотримуйтеся цієї інструкції:

 1. Вкажіть свій регіон у спеціальному полі.
 2. Введіть назву компанії, код ЄДРПОУ або IBAN. Ця інформація є у рахунку, котрий щомісяця надсилає постачальник послуг.
 3. Заповніть поля та здійсніть оплату.

Важлива перевага Portmone — докладні інструкції. Ви зможете отримати відповіді на будь-які запитання та скористатися підказками. Якщо дані неправильні, система вкаже на помилку.

Які послуги можна сплатити за допомогою Portmone

 Сервіс «Портмоне» пропонує широкий перелік послуг. Тут можна:

 • платити за садок без комісії;
 • погашати кредити онлайн;
 • поповнювати мобільний телефон;
 • купувати страховку;
 • робити перекази грошей з картки на картку, зокрема з Європи;
 • сплачувати податки та інші бюджетні збори;
 • купувати квитки на транспорт і багато іншого.

Portmone постійно розширює спектр послуг і вдосконалює рівень сервісу. Для зареєстрованих клієнтів проводяться регулярні акції. Стежте за новинами, скористайтеся шансом платити за ЖКП без комісії та отримуйте приємні бонуси.

Внести квартплату та сплатити інші комунальні послуги без комісії можна різними способами. Але найзручніший з них — оплата за допомогою «Портмоне». Ми пропонуємо вигідні умови для зареєстрованих клієнтів і безліч можливостей отримати бонуси на рахунок. Забудьте про комісію з сервісом Portmone та заощаджуйте разом з нами!

Сподобалась стаття? Оцініть, будь ласка. Автору буде приємно 😌
Та поділіться в месенджерах