Мешканці Житомира, Полтави та Кременчука можуть передавати показники лічильників води через Portmone

Мешканці Житомира, Полтави та Кременчука можуть передавати показники лічильників води через Portmone
Stanislav Shulga
Stanislav Shulga
554

Крім вчасного здійснення платежів, споживачі комунальних послуг зобов’язані щомісяця сповіщати про обсяги використаних ресурсів їхнім постачальникам. Проте передавати цифри з приладів обліку на сайтах компаній, через SMS і месенджери, погодьтеся, не завжди зручно. Кияни з початку цього року надсилають дані усіх лічильників за допомогою Portmone. Ми прагнемо, щоб така функція була доступною для всіх українців. І наш наступний крок у цьому напрямі — можливість передавання показників лічильника води для жителів Житомира, Кременчука і Полтави. 

Як передавати показники облікових приладів водопостачання: проста інструкція 

У процедурі надсилання даних лічильників холодної та гарячої води КП «Житомирводоканал», КП «Кременчукводоканал» чи КП ПОР «Полтававодоканал» за допомогою Portmone немає нічого складного. Насамперед вам потрібно зареєструватися на сайті, створити шаблони для оплати послуг і додати прилади обліку в особистому кабінеті. Для створення шаблонів потрібно знати номер особового рахунку (знайти його можна у паперовій платіжці). Алгоритм дій є приблизно таким:

  1. У своєму профілі перейдіть до розділу «Передача показників».
  2. У блоці «Мої лічильники» натисніть «Додати лічильник».
  3. Вкажіть регіон — «Житомир та область» або «Полтава та область».
  4. У переліку постачальників оберіть свій водоканал. 
  5. Вкажіть особовий рахунок і назву лічильника, натисніть кнопку «Додати».

Передати лічільники за спожиті комунальні послуги

Щоб надіслати показники приладів обліку холодної та гарячої води, натисніть на іконку «Передати» навпроти назви компанії-постачальника. Введіть цифри, що показує лічильник, і підтвердьте дію натисканням на кнопку «Передати показники». 

Як правильно зняти показники? На роликовому індикаторі механічного лічильника та на електронному дисплеї витрата води показується в кубометрах (1 куб. м = 1000 л). Усі цифри, які ви бачите, вводити не потрібно: вказувати варто лише ціле число. За бажанням можна округлити дані, записавши, наприклад, 12346 куб. м замість 12345,678. 

Коли передавати показники лічильників води

«Житомирводоканал» рекомендує надавати інформацію про спожиту воду, починаючи з 10-го по останній день місяця включно, в інші дні облікова база закрита для здійснення нарахувань, дані від споживачів не приймаються. «Полтававодоканал» приймає показники щомісяця з 25 по 30 (31) число, «Кременчукводоканал» — з 28 (29) числа розрахункового по перший день наступного місяця включно.

Втім, якщо ви створили шаблони, оплачуєте комунальні послуги та додали лічильники в особистому кабінеті на Portmone, вам не варто хвилюватися щодо вчасного передавання даних облікових приладів. Щоб ви не пропустили терміни, сервіс надсилає нагадування. До речі, передати показники постачальникам послуг можна як на сайті, так і в мобільному застосунку.

Команда Portmone щоденно працює над підвищенням зручності користування платіжною платформою. Про останні зміни ви можете дізнаватися з повідомлень у блозі та з листів розсилки. Тому стежте за нашими новинами та не забувайте ділитися своїми враженнями про нові функції. Ваша активність допомагає нам ставати кращими.

Сподобалась стаття? Оцініть, будь ласка. Автору буде приємно 😌
Та поділіться в месенджерах