Дайджест новин за листопад 2023

Дайджест новин за листопад 2023
Stanislav Shulga
Stanislav Shulga
85

Відзначення 10-ї річниці Революції гідності та вшанування пам’яті жертв Голодомору минулого місяця вчергове нагадали українцям про важливість боротьби за свободу нації та допомоги тим, хто сьогодні захищає країну на фронті. Попри всі негаразди ми не опускаємо рук, не припиняємо підтримувати економіку і наближати перемогу. Команда Portmone продовжує працювати над удосконаленням платіжного сервісу та, як завжди, закликає долучатися до зборів для ЗСУ. Детальніше про головні події листопада читайте в нашому дайджесті.

Перекази за номером телефону 

Щоб надіслати кошти близьким або друзям, тепер не потрібно знати реквізити їхньої картки. Нещодавно ми запустили функцію, що дозволяє здійснювати перекази за телефонним номером. Щоправда, для отримання грошей адресат має закріпити номер за власним рахунком та активувати відповідну функцію в розділі налаштувань платежів банківського мобільного застосунку. 

Для переказу грошей та телефонним номером через наш сервіс потрібно лише:

  • відкрити вкладку «За номером телефону» в розділі «Перекази»;
  • ввести номер одержувача (його ім’я, перша літера прізвища і назва банку, що видав картку, з’являються в окремому полі);
  • вказати суму та дані картки, з якої здійснюватиметься платіж.
Після підтвердження операції кошти надійдуть на рахунок отримувача протягом 1–3 хвилин.

Оновлення особистого кабінету Portmone

Команда Portmone продовжує робити сервіс ще зручнішим для користувачів. Цього разу ми внесли деякі зміни до особистого кабінету, зокрема:

  • закріпили головне меню в десктопній версії та оновили кнопки навігації. Зокрема, замінили іконкою текстовий блок «Каталог послуг» і додали «Страхування»;
  • функцію «Управління профілем» винесли окремою іконкою в зону авторизації;
  • у мобільній версії сайту доповнили лічильником індикатор сповіщень;
  • до кількості рахунків за кожною адресою додали загальну суму і плашку про сплату, якщо споживач не має заборгованостей.

Сподіваємося, ви вже оцінили переваги здійснених оновлень, і чекаємо на ваші відгуки.

Третя платіжка за газ: що означає окремий рахунок

З 2020 року власники домогосподарств та орендарі отримують дві платіжки за газ — за фактично спожитий об’єм і постачання блакитного палива. Минулого місяця держрегулятор у сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) прийняв проєкт постанови, що має зобов’язати споживачів — мешканців багатоквартирних будинків здійснювати обслуговування внутрішніх газових мереж власним коштом. Фактично споживач укладає угоду з обслуговувальною компанією, що надаватиме певний перелік послуг і виставлятиме рахунок. Це і є третя платіжка. За які роботи та на чию користь доведеться сплачувати додаткові кошти, читайте у статті

Великий збір для снайперів ЗСУ

Фонд допомоги армії «Повернись живим» у рамках проєкту «Гнів Пречистий» збирає 220 млн грн на підсилення 100 снайперів засобами для ефективної розвідки та ураження цілей на відстані понад 2 км. Для 25 груп планується придбати снайперські комплекси та набої, позашляховики, квадрокоптери, оптичні прилади та інше устаткування. Наразі зібрано близько 30 млн грн. Долучившись до збору, ви допоможете нашій армії нищити агресора ще ефективніше.

Благодійність: звіт за листопад

Протягом минулого місяця користувачі Portmone переказали:

Усього в листопаді ви переказали 1 966 884 грн. Ці гроші підуть на потреби наших захисників, людей та тварин, що постраждали від війни. Дякуємо за вашу підтримку!

Сьогодні, коли ситуація на фронті залишається дуже важкою, а ворог усіма шляхами намагається посіяти зневіру і зламати нас морально, важлива кожна гривня. Навіть незначна сума рятує багато життів та є значним внеском в оборону і майбутню перемогу. Отже, продовжуємо працювати, не забуваємо донатити на потреби ЗСУ та залишаємося на зв’язку.

Сподобалась стаття? Оцініть, будь ласка. Автору буде приємно 😌
Та поділіться в месенджерах
Коментарі