Зміни в Portmone: як виглядає оновлений особистий кабінет

Зміни в Portmone: як виглядає оновлений особистий кабінет
Stanislav Shulga
Stanislav Shulga
1 223

Ключовою перевагою Portmone є можливість зберігати та оплачувати всі рахунки на одному майданчику, а також контролювати їхній стан. Ми постійно відстежуємо ланцюжки дій клієнтів на сайті, відзначаємо найпопулярніші функції, працюємо над збільшенням зручності та спрощенням користування сервісом. Цього разу внесли деякі зміни до особистого кабінету.

Зміни в шапці сайту

  • У десктопній версії в межах особистого кабінету верхнє меню тепер завжди залишається на екрані ПК, навіть під час скролінгу. У мобільній версії воно приховується, проте додаткова навігація фіксується в нижній частині (за аналогією із застосунком). 

Меню, що по суті є допоміжним і показується лише в особистому кабінеті (на головній, платіжних та інших сторінках його немає), певною мірою дублює перелік, що відкривається після натискання на іконку профілю.  

  • Розділ «Управління профілем» ми винесли в зону авторизації окремою іконкою. У разі натискання на неї відкривається список додаткових функцій, зокрема «Вигляд кабінету». Ці опції раніше знаходилися на боковій панелі.
  • У версії сайту для мобільних пристроїв до іконки профілю додали індикатор сповіщень у вигляді лічильника.
  • Також ми оновили кнопки навігації. Зокрема, текстовий блок «Каталог послуг» ми замінили іконкою, назву «Поповнення мобільного» скоротили до «Мобільний» та додали «Страхування». Отже, з одного боку, меню стало компактнішим, з іншого — воно дозволяє вмістити більшу кількість функцій, ніж це було раніше. Ось такий вигляд має шапка сайту в особистому кабінеті зараз.

Для порівняння: так вона виглядала до оновлення.

Після натискання на кнопку «Страхування» відкривається відповідний розділ. Крім того, користувач має змогу обрати з запропонованого списку потрібний продукт: «Особистий Джавелін» (страхування від воєнних ризиків), «Зелену карту» чи «Автоцивілку».

До речі, зміни у верхньому меню на сайті можуть спостерігати як авторизовані, так і неавторизовані відвідувачі.

Оновлення елементів взаємодії 

До кількості платіжок за окремими адресами ми додали суму до сплати. Якщо всі рахунки сплачені, показується відповідна плашка.

Оскільки функції «Управління профілем» і «Вигляд кабінету» були перенесені в шапку сайту, в боковій панелі їх більше немає. Самі налаштування не зазнали змін. Проте важливим є те, що позиціювання бокової панелі фіксується під час скролінгу як на основній сторінці, так і після відкриття адреси. 

І наприкінці нагадаємо: як і раніше, за допомогою Portmone ви маєте можливість швидко керувати рахунками. Користувачі можуть налаштувати автоплатіж, подивитися архів транзакцій та відмовитися від оплати на місяць або прибрати шаблон назавжди.

Оновлення в десктопній та мобільній версії вже працюють, отже, ви маєте змогу оцінити їхні переваги. Бажаєте, щоб наш сервіс був ще зручнішим? Не забувайте ділитися враженнями від змін, висловлювати зауваження і побажання. Чекаємо на ваші відгуки!
Сподобалась стаття? Оцініть, будь ласка. Автору буде приємно 😌
Та поділіться в месенджерах
Коментарі