Дайджест новин за вересень 2023

Дайджест новин за вересень 2023
Stanislav Shulga
Stanislav Shulga
613

Попри те, що в Україні триває другий рік повномасштабної війни, початок осені та нового ділового сезону був не менш активним, ніж у мирні часи. ЗСУ крок за кроком звільняють наші території, українці продовжують працювати, підтримуючи економіку та армію. Команді Portmone у вересні вдалося втілити кілька нововведень, що роблять онлайн-платежі ще зручнішими та вигіднішими. Про найважливіші події минулого місяця читайте в нашому дайджесті.

Нульові рахунки в особистому кабінеті: що це таке та що з ними робити

Зареєстровані користувачі сервісу отримують електронні платіжки за комуналку за збереженими шаблонами або за адресою, що створена у профілі платника. Зазвичай в рахунках вказується сума до сплати, проте в деяких з них у відповідному полі стоїть цифра «0». Якщо ви отримали нульовий рахунок, але користувалися послугою та не переплатили за неї в минулому періоді, суму платежу варто вказати самостійно. Де її знайти та як здійснити транзакцію, розповідаємо в спеціальному матеріалі блогу

Нові партнери програми Cashback

Portmone постійно робить своїм клієнтам невеликі сюрпризи, що дозволяють заощаджувати особистий бюджет. Участь у кешбек-програмі дає змогу отримувати бонуси за покупки та замовлення в інтернеті та витрачати їх на сплату комісії за платіжні послуги, придбання тарифного плану «Місяць» або поповнення мобільного.

Минулого місяця до партнерів нашої програми долучилися ще 7 компаній:

  • магазини Good Toys, Veliki, Master Zoo, Galaxy Store;
  • агрегатор знижок «Покупон»;
  • бізнес-школа Laba;
  • пошукатор страхових продуктів Polis.
Перелік учасників уже сягнув 125 та продовжує збільшуватися.

Оновлення розділу «Страхування»

Розділ «Страхування», що раніше мав назву «Страхування та подорожі», відтепер представлений в оновленому вигляді та має 2 вкладки. У «Послугах» зібрані всі страхові продукти, доступні на Portmone. У «Моїх полісах» страховки розміщені у трьох статусах: «Сплачено», «Новий» та «Відхилений». Для оформлення нової страховки потрібно натиснути кнопку «Придбати інший поліс».

Поповнення «Карти тернополянина» через Viber-бот

Іванофранківці та чернігівці вже кілька місяців поспіль закидають гроші на транспортні картки через бот у Viber. Нещодавно така можливість з’явилася у мешканців та гостей Тернополя, що приїхали до міста надовго. У чатботі «Файна карта», користуючись простими підказками, можна не тільки поповнити один або кілька електронних проїзних, а й моментально перевірити залишок коштів на балансі.

Як працює франшиза у страхуванні

В умовах деяких страхових продуктів фігурує поняття франшизи. Це сума, що не покривається в разі настання страхового випадку. Опція дозволяє страхувальникам заощаджувати на придбанні поліса і не витрачати час на звернення до страховика, якщо збитки не є значними. Коли варто купувати повну страховку, а коли краще надати перевагу угоді з франшизою? Відповідь на це та інші важливі питання, що стосуються укладення страхових договорів, ви знайдете у нашій статті.

Благодійність: звіт за вересень

Протягом першого осіннього місяця користувачами Portmone було переказано:

Усього впродовж вересня ви переказали 1 962 884 грн, що витрачатимуться на потреби нашої армії, а також постраждалих від повномасштабної війни людей та тварин. Дякуємо всім, хто знаходить час і кошти на здійснення добрих справ і наближає нашу перемогу!

Ворог досі не полишає спроб знищити нашу державу, зруйнувати інфраструктуру та вивести українців з рівноваги. Проте ми — незламні, та впевнені, що успішно пройдемо опалювальний сезон і нарешті здобудемо перемогу. Щоправда, для цього нам потрібно й надалі підтримувати економіку, а особливо — військових, яким ми завдячуємо можливістю працювати та мати відносно спокійне життя. Отже, не забувайте донатити на благодійність, стежте за анонсами та долучайтеся до нових зборів.

Сподобалась стаття? Оцініть, будь ласка. Автору буде приємно 😌
Та поділіться в месенджерах
Коментарі