Оновлення розділу “Страхування” особистого кабінету Portmone

Оновлення розділу “Страхування” особистого кабінету Portmone
Stanislav Shulga
Stanislav Shulga
693

Нещодавно ми оновили розділ “Шаблони”, зробивши його ще більш функціональним та зручним у користуванні. Сьогодні ми також з гарними новинами. Цього разу був оновлений розділ “Страхування” особистого кабінету Portmone, де тепер можна не тільки швидко отримати інформацію про доступні страхові продукти та оформити їх, а й переглянути та взаємодіяти з вже оформленими через наш сервіс полісами.

Що змінилось

В особистому кабінеті користувача було оновлено розділ “Страхування”, що раніше називався “Страхування та подорожі”). Тепер він представлений двома оновленими вкладками — “Послуги” та “Мої поліси”.

Вкладка “Послуги”

На вкладці “Послуги” представлені страхові продукти, доступні для оформлення на Portmone. При необхідності, ви можете навести на значок “і”, щоб ознайомитись з коротким описом обраної категорії. Для отримання детальної інформації щодо обраної страхової послуги натисніть “Детальніше”.

Вкладка “Мої поліси”

У цій вкладці відображаються ваші наявні поліси, які можуть знаходитись у трьох статусах:

 • “Сплачено” — поліс оплачено та оформлено;
 • “Новий” — поліс у процесі оформлення;
 • “Відхилений” — оформлення полісу було відхилено.
Натиснувши на “три крапки”, ви можете переглянути або завантажити оформлений поліс. Опція видалення доступна тільки для полісів, що знаходяться у статусі “Новий” та “Відхилений”.

Також з цієї вкладки можна швидко оформити новий поліс, для чого потрібно натиснути кнопку “Придбати інший поліс”.

Як оформити поліс ОСЦПВ через Портмоне

Процес оформлення полісу автоцивілки через Portmone займає не більше 5 хвилин. Для цього потрібно:

 1. Перейти до каталогу послуг та вибрати розділ “Страхування”.
 2. Знайти та вибрати підкатегорію “Автоцивілка”.
 3. Ввести номер транспортного засобу та натиснути кнопку “Знайти авто”. На цьому етапі також можна відмітити наявність ліцензії таксі чи пільг.
 4. Заповнити дані про автомобіль (марка, модель, рік випуску, об’єм двигуна, VIN-код та місце реєстрації) та натиснути “Підібрати поліси страхування”.
 5. Обрати найбільш привабливу программу страхування і натиснути “Оформити поліс”.
 6. Заповнити інформацію про страхувальника (ПІБ, номер телефону, адреса проживання, ІПН, а також дані документу, що підтверджує особу) і повторно натиснути “Оформити поліс”.
 7. Перевірити коректність заповнених даних та натиснути “Перейти до сплати”. На цьому етапі на ваш мобільний буде надіслано код підтвердження, який потрібно вказати у вікні, що відкриється.
 8. Вказати реквізити картки, email та провести оплату.

Готово. Тепер залишилось тільки дочекатись підтвердження оформлення полісу обраною страховою компанією, після чого поліс ОСЦПВ буде надісланий на ваш email. Якщо поліс оформлювався після авторизації на сайті Portmone, його також можна переглянути та завантажити через особистий кабінет — новий функціонал, що ми описали вище. 
Сподіваємось, поточне оновлення зможе зробити використання нашого сервісу ще більш зручним. А якщо ви маєте пропозиції щодо покращення тих чи інших функцій сайту чи мобільного додатку Portmone — надсилайте їх на нашу електронну пошту support@portmone.com.

Сподобалась стаття? Оцініть, будь ласка. Автору буде приємно 😌
Та поділіться в месенджерах
Коментарі