Дайджест новин за травень

Дайджест новин за травень
Stanislav Shulga
Stanislav Shulga
2 725

Мало не щоденні масовані атаки ракет і дронів минулого місяця, як і інші злочини росії, не зламали дух і не порушили звичного ритму життя українців. Після відбою повітряної тривоги всі ми поверталися до повсякденних справ і продовжували працювати на майбутню перемогу. Не зупинили ворожі підступні напади й команду Portmone, що невпинно тримає фінансовий фронт, роблячи життя людей простішим і комфортнішим. Про найважливіші події травня розповідаємо в дайджесті новин.

Кіберзбір для ЗСУ закрито

Десять мільйонів гривень від CEO Dragon Capital Томаша Фіали у день народження бізнесмена стали фінальним внеском і приємною несподіванкою для Portmone, фонду компетентної допомоги армії «Повернись живим» і наших захисників. Завдяки щедрому донату нам вдалося не тільки закрити кіберзбір, а й відкласти 5 млн на новий благодійний проєкт.

Отже, мета зібрати 50 млн досягнута, а перемога стає ще ближчою! Щиро дякуємо людям з усіх куточків України та всього світу, Томашу Фіалі та іншим представникам бізнесу. Не зупиняймося на досягнутому!

Кампанія #ШахрайГудбай: дбаємо про платіжну безпеку

На початку травня стартувала всеукраїнська інформаційна кампанія з платіжної безпеки #ШахрайГудбай, організована НБУ і Кіберполіцією за підтримки проєкту USAID «Реформування фінансового сектора» та Portmone. Ініціатива є продовженням першого подібного циклу заходів, що був реалізований у 2020 році. 

Мета проєкту — поліпшити обізнаність громадян, особливо молоді, в питаннях безпеки безготівкових розрахунків, зокрема в інтернеті. У рамках кампанії були проведені конкурси відеоробіт і коміксів, а також марафон амбасадорів для педагогів.

Інформаційна кампанія триватиме по всій Україні до кінця 2023 року. Деталі щодо заходів, матеріали занять для учнів і студентів можна знайти на онлайн-сторінці проєкту

Зміна тарифів на світло та газ

Дискусії щодо підвищення тарифів на електроенергію та блакитне паливо точилися в Україні кілька місяців. Нарешті стало відомо, що з 1 червня 1 кВт-год електроенергії коштуватиме 2,64 грн. Ціна на газ залишається незмінною — 7,96 грн за кубометр. Сплачувати комуналку та передавати показники лічильників на Portmone можна в пару кліків — так само як і раніше. Вартість послуги за новим тарифом розраховуватиметься автоматично.

Заміна водійського посвідчення в Дії

Навіть в умовах воєнного стану сфера цифровізації державних послуг у країні продовжує розвиватися. Відтепер водії авто, що втратили або пошкодили пластикові права, змінили прізвище чи інші особисті дані, мають можливість оформити новий електронний або замовити фізичний документ у застосунку Дія. Процес оформлення посвідчення ще ніколи не був настільки зручним і швидким! 

Нагадаємо, що на сайті та в застосунку Portmone водіям доступна велика кількість цифрових послуг. Зокрема автовласники можуть оформити автоцивілку та «Зелену картку», сплатити штрафи за порушення ПДР і розрахуватися за паркомісце в столиці. 

Благодійність: звіт за травень

Протягом травня через Portmone було переказано:

Усього минулого місяця вдалося зібрати 9 744 427 грн.

Захисники, які боронять нашу землю від неадекватного сусіда, поступово отримують нові зразки зброї, що дозволяє ефективно знищувати ворога на полі бою. Чималий внесок в наближення перемоги та оснащення української армії належить волонтерам і небайдужим громадянам, що донатять на ЗСУ. Тому продовжуйте допомагати нашим Героям, стежте за новинами на Portmone та долучайтеся до нових благодійних проєктів. Слава Україні!

Сподобалась стаття? Оцініть, будь ласка. Автору буде приємно 😌
Та поділіться в месенджерах
Коментарі