Е-квиток у Хмельницькому: що змінилося

Е-квиток у Хмельницькому: що змінилося
Stanislav Shulga
Stanislav Shulga
171

Оплачувати проїзд швидко, безпечно і зручно можна за допомогою системи електронного квитка. Така можливість реалізована у різних населених пунктах України й надає численні переваги як користувачам, так і перевізникам. Не виключенням став і Хмельницький, де з 1 лютого 2024 року почав працювати новий оператор — ТОВ «СІТІ КАРД СИСТЕМ». 

Наразі жителям і гостям міста пропонується можливість оплачувати проїзд безпосередньо в транспорті: зробити це можна за допомогою електронного квитка, банківської картки, а також смартфона з модулем NFC. Після оплати на екрані валідатора з’являється корисна інформація про підтвердження або відхилення операції, залишок коштів на рахунку і списану суму.

З 1 березня використання е-квитка вже можливе в тролейбусах. З 15 квітня у тестовому режимі система працюватиме в автобусах, що курсують за маршрутами № 3, 4, 5, 8, 20, 35. Зверніть увагу, що на 35 маршруті такий спосіб оплати доступний лише в автобусах марки Isuzu. У планах компанії та Хмельницької міської ради — запровадження системи у всьому громадському транспорті.

Види транспортних карток Сіті Кард у Хмельницькому

Щоб здійснити оплату за проїзд, жителям і гостям міста Хмельницький пропонують чотири види транспортних карток:

 • стандартна неперсоніфікована — універсальний цифровий інструмент, який застосовує більшість пасажирів;
 • студентська/учнівська;
 • пільгова;
 • службова — електронний документ для водіїв і контролерів.

Вартість проїзду формується згідно з рішенням виконавчого комітету Хмельницької міської ради та становить:

 • у тролейбусах — 6 грн у разі оплати електронним квитком і 7 грн — готівкою;
 • в автобусах і маршрутках — 12 гривень.

Здійснювати транзакції онлайн дійсно зручно і безпечно. Таке рішення дозволяє заощаджувати час і зусилля. До речі, у користувачів Portmone є безліч можливостей для того, щоб зробити власне життя комфортнішим. Зокрема нашим клієнтам доступна оплата за комунальні послуги, телебачення, охорону, телефонію тощо.

Як придбати та за скільки картку CityCard у Хмельницькому

Попри нововведення, е-card старого формату й досі залишаються дійсними. Пасажири, що придбали транспортну картку раніше, за бажанням можуть її залишити: варто лише зареєструватися в мобільному застосунку CityCard або на сайті оператора і додати е-квиток в особистому кабінеті. 

Зауважте, що транспортні картки, випущені ТОВ «ГЕРЦ», уже є в системі CityCard. Виключенням є квитки, що були заблоковані попереднім оператором раніше. 

Якщо ви бажаєте придбати саме картку CityCard, то зробити це можна в офісі оператора, що розташований за адресою Соборна, 71. Додатково пасажири матимуть можливість отримати пластиковий квиток в одному з 25 терміналів, встановлення яких очікується до кінця квітня. Вартість фізичного е-квитка — 80 грн.

Зверніть увагу: щоб оформити пільгову транспортну картку, замість центрів соціального захисту необхідно звертатися в офіс оператора. 

Як поповнити електронний квиток м. Хмельницький

Поповнити Е-квиток у Хмельницькому можна в мобільному застосунку або на сайті оператора, а також у терміналах CityCard. Ще один зручний варіант — придбання поїздок за допомогою платформи Portmone. Щоб здійснити переказ коштів, варто зробити наступне:

 1. Виберіть у каталозі послуг розділ «Транспорт».
 2. Вкажіть регіон — Хмельницький та область.
 3. Натисніть на іконку «CityCard Хмельницький».
 4. Введіть номер квитка (перші 10 цифр картки СitуCard або 12 — у разі поповнення балансу пластикового носія, випущеного попереднім транспортним оператором).
 5. Зазначте суму і натисніть «Оплатити».
 6. На сторінці, що відкрилася, введіть адресу електронної скриньки та дані банківської картки. Підтвердьте транзакцію у запропонований спосіб.

Кошти на баланс надійдуть уже за пару хвилин. У рідкісних випадках очікування може зайняти до декількох днів. Комісія становить 1% від суми (не менше ніж 1 грн).

Нагадуємо, що учасники реферальної або кешбек-програми можуть оплатити комісію бонусними балами та додатково заощадити. До того ж зареєстровані та авторизовані клієнти Portmone мають змогу створити зручний шаблон в особистому акаунті та здійснювати транзакції ще швидше або ж налаштувати автоплатіж.

Використовуючи можливості нашого сайту і застосунку, ви можете за кілька кліків здійснити оплату за проїзд у будь-який зручний час. Крім того, на платформі доступно чимало інших послуг: поповнення інтернету онлайн, придбання страхових полісів, переказ коштів з картки на картку тощо. Обирайте Portmone та оцініть всі переваги онлайн-транзакцій!

Сподобалась стаття? Оцініть, будь ласка. Автору буде приємно 😌
Та поділіться в месенджерах
Коментарі