Дайджест новин за травень 2024 на Portmone

Дайджест новин за травень 2024 на Portmone
Stanislav Shulga
Stanislav Shulga
538

Минулого місяця всім нам вкотре довелося зіткнутися з атаками ворога на енергетичну інфраструктуру, а відповідно — і з відключеннями світла. Втім, українці виявилися готовими до цієї ситуації та не втрачають надії. Збройні сили продовжують захищати нас від небезпеки з неба, мужньо відбивають наступи на сході та півдні країни. Громадяни та бізнес навіть у складних умовах не припиняють працювати та допомагати захисникам. Ми ж, як і завжди, традиційно пропонуємо своїм клієнтам зручні фінансові рішення, організуємо цікаві та вигідні акції. Про останні події у світі фінансів і нові можливості від Portmone читайте в травневому дайджесті.

«Діти-квіти»: подвійний кешбек з нагоди Дня захисту дітей

Portmone розпочинає літо з чудової новини! Усі користувачі нашої платформи, котрі з 1 по 30 червня 2024 року включно придбають товари для дітей або для дому за програмою Cashback, автоматично отримують подвійну кількість балів на бонусний рахунок. Замовляйте одяг, комп’ютерну техніку, іграшки або смаколики та заощаджуйте ще більше! Про розміри кешбеку та інші умови участі дізнавайтеся на сторінці акції на нашому сайті.

Portmone — партнер кампанії #КібербезпекаФінансів

Наприкінці травня Нацбанк спільно з Держспецзв’язку запустив Всеукраїнську інформаційну кампанію з платіжної безпеки, що триватиме до кінця вересня. Portmone виступає одним з генеральних партнерів заходу, метою якого є підвищення обізнаності громадян у питаннях захисту фінансових даних у віртуальному середовищі, запобігання шахрайству і кіберзлочинам.

Нова функція: збір коштів на картку з одночасним шерингом рахунку

Віднедавна користувачі нашої платформи отримали змогу одночасно ділитися рахунками за комуналку через месенджери та надсилати запит на картковий переказ. Раніше обидві функції працювали лише окремо. Нововведення стане в пригоді орендодавцям, платникам комунальних послуг за кількома адресами та людям, що чекають на повернення грошей від інших осіб. 

Бронювання військовозобов’язаних: що змінилося

Введення в дію нової редакції закону про мобілізацію — резонансна подія та, мабуть, найбільш обговорювана серед українців тема минулого місяця. Останні законодавчі зміни торкнулися, зокрема, бронювання. Які компанії та установи мають право залишати на робочих місцях призовних працівників, кому потрібно і кому не треба оформлювати відстрочку, куди та які документи має подавати роботодавець, щоб забронювати фахівця, розповідаємо в спеціальному матеріалі блогу

Як купити страховий стаж 

Чи знали ви, що українці передпенсійного віку, котрі хочуть вийти на заслужений відпочинок якомога раніше, а також збільшити розмір виплат від держави, нині мають змогу докупити страховий стаж? Зробити це можна, підписавши електронний договір з Пенсійним фондом. Щоб дізнатися, як укласти угоду і сплачувати внески, вивчайте статтю на нашому сайті.

Швидке відновлення приймання онлайн-платежів для клієнтів Fondy

Наприкінці квітня Нацбанк скасував реєстрацію ТОВ «Фінансова компанія «Елаєнс», що працювало під брендом Fondy. Втім, бізнеси, що користувалися сервісом, можуть швидко відновити процес приймання платежів від клієнтів, скориставшись можливостями Portmone. Ми пропонуємо просте підключення до платіжного шлюзу, що не вимагає додаткових інтеграцій. Новим мерчантам необхідно лише пройти процес онбордингу в системі та замінити в налаштуваннях наявної інтеграції дані, які надасть наш менеджер після активації бізнес-акаунту.

Благодійність: звіт за травень

Протягом минулого місяця через нашу платформу ви переказали:

Загалом протягом травня користувачі Portmone переказали на благодійність 1 513 805 грн. Дякуємо, що попри скрутні часи ви продовжуєте підтримувати захисників, людей та тварин, що потребують вашої допомоги. Не припиняймо робити добрі справи, оскільки навіть незначний внесок сьогодні дуже важливий.

Попереду літо, яке, на жаль, далеко не всім принесе омріяний відпочинок на березі моря. На часі — більш важливі справи. Portmone, як завжди, продовжує поліпшувати сервіс, інформувати користувачів про важливі події у світі фінансів і розповідати про гарні новини. Стежте за оновленнями в нашому блозі!

Сподобалась стаття? Оцініть, будь ласка. Автору буде приємно 😌
Та поділіться в месенджерах
Коментарі