Дайджест новин Portmone за січень 2024

Дайджест новин Portmone за січень 2024
Stanislav Shulga
Stanislav Shulga
236

Уже вдруге поспіль українці зустріли новий рік без веселих святкувань і тривалих вихідних. Уся країна продовжує працювати на підтримання економіки та майбутню перемогу. Ми також не залишаємося осторонь, продовжуємо вдосконалювати сервіс і даруємо нові можливості для наших клієнтів і партнерів. Детальніше про найважливіші події місяця і результати роботи команди Portmone читайте в добірці.

«Карта тернополянина» для розрахунків за шкільні обіди

З нового семестру поточного навчального року в загальноосвітніх навчальних закладах Тернополя запрацювала автоматизована система обліку безоплатного харчування дітей захисників і захисниць, сиріт, ВПО, школярів, що виховуються в малозабезпечених родинах або мають особливі освітні потреби. Пільговики та діти, що харчуються за кошти батьків, тепер розраховуються за обіди «Файною картою». Учні, в яких ще немає «Карти тернополянина», що також використовується для оплати проїзду, мають її оформити. Поповнення можна здійснити в розділі «Транспорт» на Portmone або через чат-бот.

Нові компанії, послуги яких можна оплатити на Portmone

Ми дбаємо про зручність оплати за комуналку, інтернет і телебачення для всіх споживачів. Саме тому ми постійно розширюємо перелік наших партнерів. Нещодавно можливість сплатити за послуги онлайн без введення реквізитів з’явилася у клієнтів:

  • рівненської філії ТОВ «Газмережі України»;
  • КП «Міськтепловодоенергія» (м. Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл.);
  • КП «Комунальник» ДМР (м. Дрогобич, Львівська обл.);
  • інтернет-провайдерів «КТМ» (м. Олександрія, Кіровоградська обл.), Coolnet (м. Луцьк і деякі населені пункти Волинської обл.), Altanet (м. Полтава і м. Чугуїв Харківської обл.).
Зареєструвавшись на сайті та створивши шаблони, ви матимете змогу здійснювати платежі у 2 кліки.

Зміни в застосунку для Android

В останньому оновленні мобільного застосунку для Android ми:

  • вдосконалили функції розділу «Рахунки»;
  • у розділах «Шаблони» та «Архів» додали прив’язку до адреси;
  • прибрали можливість переказу грошей за QR-кодом і реквізитами, видалили кнопку «Знайти рахунки за адресою» у вкладці «Оплатити комуналку».
Сподіваємося, що ці зміни зробили користування застосунком ще простішим і зручнішим. Чекаємо на ваші відгуки!

Зняття мораторію на відключення світла боржникам

Наприкінці минулого року Кабмін скасував мораторій на застосування штрафних санкцій до неплатників, у яких є заборгованість перед комунальниками. У зв’язку з цим абоненти Yasno з Києва та Дніпропетровської області, що мають найбільші та найдавніші борги, можуть тимчасово втратити можливість користуватися енергоресурсом. 

Втім, відключення від електромережі відбуватиметься тільки після отримання громадянами відповідних сповіщень та попереджень, що надходять вже з 29 січня. Щоб цього не допустити, радимо швидко погасити заборгованість за допомогою нашої платформи.

Застосування промокодів для сплати автоцивілки та «Зеленої карти»

Portmone дарує унікальну можливість скористатися промокодом під час оплати полісу ОСЦПВ та «Зеленої карти». Для отримання знижки потрібно лише ввести в полі «Промокод» на сторінці оформлення страховки код, отриманий від нас або нашого партнера, і підтвердити його застосування. Вигідна пропозиція не сумується з іншими акціями та діє лише для полісів відповідного типу (наприклад, знижка на автоцивілку не може застосовуватися для Green Card).

Черговий сертифікат PCI DSS у Portmone

Успішне проходження аудиту PCI DSS і отримання сертифіката від компанії SRC уже вкотре підтверджує відповідність роботи нашого сервісу міжнародним стандартам безпеки. Отже, ви можете бути на 100% впевнені у захисті ваших платежів і конфіденційної інформації.

Благодійність: звіт за січень

Протягом першого місяця 2024 року користувачі Portmone переказали:

Усього в січні ви переказали на потреби ЗСУ та інші добрі справи 1 626 186 грн. Щиро дякуємо за небайдужість!

Ситуація на фронті та в країні в цілому залишається важкою. Коли питання з допомогою від партнерів досі не вирішене, а ворог продовжує тиснути на всіх напрямках, кожна гривня здатна рятувати життя та є значним внеском в оборону нашої держави. Тож не припиняйте вчасно оплачувати комунальні послуги, підтримувати нашу армію та допомагати тим, хто опинився в скруті. Вірте в зміни на краще і залишайтеся з нами!

Сподобалась стаття? Оцініть, будь ласка. Автору буде приємно 😌
Та поділіться в месенджерах
Коментарі