У абонентів Yasno з’явилася можливість платити за графіком погашення заборгованості

У абонентів Yasno з’явилася можливість платити за графіком погашення заборгованості
Stanislav Shulga
Stanislav Shulga
513

Компанія Yasno, що спеціалізується на постачанні електроенергії організаціям і приватним особам, внесла важливі зміни до своїх рахунків. Відтепер клієнти з Донецької області мають можливість здійснювати оплату за графіком погашення заборгованості (ГПЗ). Ми своєчасно відреагували на ці зміни та внесли відповідні доповнення до шаблону.

Один рахунок — різні призначення платежу

До внесення змін у рахунок «Yasno Донецькі енергетичні послуги» абоненти компанії могли внести кошти лише за фактичне споживання. Відтепер користувачі отримали можливість платити за електроенергію згідно з графіком погашення заборгованості.

Опція ГПЗ не виводитиметься в кожному рахунку: вона з’являється лише в тому випадку, якщо в абонента є певний борг. Водночас у полі «Сплачую» клієнт може самостійно вказати актуальну суму, яку готовий внести зараз.

Оплата послуги ГПЗ передбачена чинним договором про реструктуризацію боргу між клієнтом і постачальником. Тож розрахункові та особові рахунки для оплати за електроенергію та боргу за ГПЗ однакові. 

Як платити за послуги за допомогою Portmone

Для внесення коштів через платформу Portmone абонентові потрібно:

  1. Знайти в каталозі компанію «YASNO Донецькі енергетичні послуги» (електроенергія). Обрати потрібний центр обслуговування клієнтів з переліку.
  2. Ввести особовий рахунок.
  3. За потреби скоригувати суму та натиснути «Оплатити».

Якщо сума боргу за графіком погашення заборгованості за електроенергію = 0, опції ГПЗ не буде у рахунку.

Якщо сума боргу перевищує 0, в рахунку можна буде побачити два призначення платежу:

  • до сплати за фактичне споживання;
  • за графіком погашення заборгованості за електроенергію.

Абонент може редагувати суми в кожному з цих рядків і за бажанням оплатити лише фактичне споживання або погасити борг. Загальна сума до сплати буде розрахована автоматично (як загальний підсумок).

Також клієнти Portmone мають можливість оплатити будь-яку довільну суму на користь «YASNO Донецькі енергетичні послуги» через розділ «Мої баланси». Але зверніть увагу, що в такому випадку не можна вказати, як саме ви здійснюєте оплату — за фактичними показниками чи за ГПЗ.

Додаткові можливості нашої платформи

Нагадаємо, що під час оплати послуг через шаблон споживачі можуть вводити показники лічильників, і вони автоматично надійдуть постачальникові. Також передавати актуальні дані приладів обліку можна через окремий розділ «Передача показників» в особистому акаунті.

Зареєстровані клієнти можуть створити в особистому акаунті адресу, знайти виставлені за нею рахунки та зберегти їх у своєму профілі. Зробивши це, ви зможете розраховуватися з усіма комунальними компаніями одним натисканням кнопки.

Компанія Portmone продовжує вчасно відстежувати зміни та надавати клієнтам найактуальніші дані й функціональні можливості. Своєчасний розрахунок з енергетичними компаніями — це підтримка економіки нашої держави та важливий внесок кожного українця в наближення перемоги.

Сподобалась стаття? Оцініть, будь ласка. Автору буде приємно 😌
Та поділіться в месенджерах
Коментарі