Дайджест новин за жовтень на Portmone

Дайджест новин за жовтень на Portmone
Stanislav Shulga
Stanislav Shulga
309

У багатьох тилових містах нашої країни цьогорічний жовтень видався відносно спокійним. Втім, ворог продовжує невпинно атакувати цивільну інфраструктуру нашої держави. Прогнозування складної зими та блекаутів спонукало українців ретельно підготуватися до холодного сезону — утеплити домівки, придбати стабілізатори напруги для захисту техніки та не припиняти підтримку ЗСУ. Portmone продовжує вдосконалювати сервіс, впроваджує нові функції та залишається найзручнішим майданчиком для переказу донатів. Про найважливіші події минулого місяця читайте в нашому дайджесті.

Оновлений розділ «Бонуси та промокоди»

Розділ особистого кабінету, в якому учасники програми Cashback відстежували накопичення балів, відтепер має назву «Бонуси». У ньому з’явилися кнопки «Каталог компаній» для переходу на сторінку з переліком партнерів платформи та «Відгук». Розділ «Промокоди» перенесено в «Управління профілем». Уже встигли оцінити зміни? Поділіться думкою щодо зручності користування сервісом і своїми пропозиціями з приводу поліпшення функцій.

Зміна оператора ГРМ: оплата за новими шаблонами

Як оплатити за газ

Починаючи з вересня та жовтня 2023 року на території Вінницької, Житомирської, Дніпропетровської, Київської, Миколаївської, Сумської та Хмельницької областей послуги з газорозподілу замість колишніх облгазів надає ТОВ «Газорозподільні системи України». Для вашої зручності ми створили шаблони оператора ГРМ: ви можете знайти їх за вашою адресою або додати власноруч. Порядок здійснення платежів не змінився. Заборгованість облгазу можна погасити за старими шаблонами, що залишатимуться в переліку рахунків до повної оплати.

Portmone — учасник щорічної премії PaySpace Magazine Awards 

Цьогоріч ми вже увосьме беремо участь у конкурсі найкращих e-commerce та FinTech-компаній України, що проводиться експертним інтернет-виданням PaySpace Magazine. Portmone представлений в категоріях «Найкращий сервіс онлайн-платежів» і «Найкращий партнер бізнесу з прийому платежів онлайн». Переможці традиційно обиратимуться в 3 етапи: голосування на сайті, вибір редакції PSM і експертного журі.

Вважаєте нас достойними нагороди? Віддайте свій голос за Portmone! Голосування проходить з 1 жовтня по 30 листопада 2023 року.  

Як сплатити заборгованість ТОВ «Донецькі енергетичні послуги»

Клієнти постачальника Yasno («Донецькі енергетичні послуги») віднині мають можливість не тільки сплачувати за спожиту за останній період електроенергію, а й поетапно погашати борги за рахунками, виставленими раніше. В окремих блоках електронних платіжок показується нарахована сума за минулий місяць, а також загальний розмір боргу. Суму погашення платник вказує самостійно.

Portmone — в каталозі Incredible Tech

Маємо ще один привід пишатися своєю роботою. Нещодавно наша платформа увійшла до каталогу перспективних IT-компаній та продуктів Incredible Tech, що був створений та презентований Міністерством цифрової трансформації України в партнерстві з Асоціацією IT Ukraine, агентством TopLead і «Укрсиббанк». Довіра та визнання Portmone експертами IT-cфери стимулює нас рухатися вперед, вдосконалювати сервіс і ставати ще кращими для користувачів.

Благодійність: звіт за жовтень

Протягом минулого місяця через Portmone ви переказали:

Загалом впродовж жовтня на благодійність було переказано 2 147 707 грн.

Відсутність масованих ракетних атак, можливість вільно працювати та відпочивати — ще не привід розслаблятися та забувати про боротьбу з ворогом. Попереду зима, що буде особливо складною для наших захисників і енергетиків. Отже, не забуваймо про економне використання ресурсів і вчасну оплату комуналки та не припиняймо донатити на Збройні Сили, що постійно потребують нашої підтримки. Не залишайтеся осторонь людей, що опинилися в скруті, а також покинутих тварин. 

Саме від нас залежать найближче майбутнє та довгоочікуване здобуття перемоги. Стежте за анонсами на сайті, будьте в курсі останніх подій та обов’язково долучайтеся до волонтерських зборів і благодійних акцій. І головне — залишайтеся з нами!
Сподобалась стаття? Оцініть, будь ласка. Автору буде приємно 😌
Та поділіться в месенджерах
Коментарі